Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon nyomkövetés?

Otthon nyomkövetés?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek hangzik, tudom, de itthon ez kivitelezhető? Rövidszőrű kölyökkutyám van, és a beköszöntő kellemes időjárás miatt, ő köszöni szépen, ki sem akar mozdulni. Ha a futiban leveszem róla a pórázt, a kijárathoz szalad.


Arra gondoltam, hogy itthon elrejtenék pár karika virslit, amit ha megtalál megkapja. Csak nem tudom, hogyan tudnék neki útvonalat csinálni, amin végigmehet. Van valami ötletetek esetleg, itthoni fárasztáshoz? A labdázás lenne az utolsó, mert az alattam lakó szomszéd nem igazán kedvelne utána.


2019. nov. 5. 22:28
 1/2 anonim válasza:
Egyszerre csak 1 virsli legyen lehelyezve.
2019. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Ennek semmi köze a nyomkövetéshez. És ezt így sehogy sem tudod kivitelezni. De a játék/kaja eldugás magában jó ötlet.

Emellett taníts neki feladatokat: trükköket, engedelmes feladatokat, ehhez bőven elég egy szoba.

2019. nov. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!