Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak ugyanúgy hiányzunk...

A kutyáknak ugyanúgy hiányzunk, mint nekünk ők?

Figyelt kérdés

Külföldre költözünk, és a kutyáimat csak kb másfél hónap múlva tudják kihozni utánunk. Rokonok fognak rájuk vigyázni, de nem itthon, ahol eddig éltek, hanem egy másik házban.

Mit tegyek, hogy tudják, nem mentem el örökre és találkozunk még?


2019. nov. 7. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
A kutyáknak ez valószínű sokkal nagyobb traumát okoz majd, mint Nektek. Azonban, ha igazi jó gazdik vagytok, voltatok, akkor most vinnétek magatokkal őket.
2019. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem viccből tettem fel a kérdést, sajnos nem tudjuk azonnal vinni őket. Szeretném ha nem ítélkeznél így ismeretlenül, tanácsot kértem, nem kritikát.
2019. nov. 7. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es,de kedves vagy, gratulálok!

Mondjuk, még egy bútorozatlan, festetlen, vagy mondjuk kerítés nélküli házba nem akarnák vinni a kutyát, és felelősen megszervezik a tartását addig, és te meg fokozod itt a lelkiismeret furdalását. Tudom, könnyű a legrosszabbat feltételezni, hogy majd a rokonnál maradnak örökre stb., de most ne. Tételezzük fel a legjobbat, egyszer az életben. Persze, hogy hiányozni fogtok, sőt jobban, mint neked ők. Ti vagytok a világuk közepe, bizony. Mamám kutyája még a kapuba ülve várja őt a boltból haza. Sőt, mikor műtötték és kórházban maradt pár napig, a szakadó hóban ott ült órákig, mindennap és várta őt haza. Meg sem érdemeljük őket!

Esetleg hagyj itt pólót, pulcsit, amin érezhetik az illatodat :)

Remélem, hamar egyesül majd a család :)

2019. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ. Igen, sajnos nagyon nehéz, főleg, hogy mindkettő örökbefogadott...

Remélem minden rendben lesz addig is.

2019. nov. 7. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező!

"Nyilván nem viccből tettem fel a kérdést, sajnos nem tudjuk azonnal vinni őket. Szeretném ha nem ítélkeznél így ismeretlenül, tanácsot kértem, nem kritikát."


Minden rosszindulat nélkül írtam azt, hogy a kutyáknak jobban fogtok hiányozni, mint Nektek ők. És igenis, vinném magammal őket, pláne, hogy örökbefogadottak. Ezzel én nem ítélkeztem, csak a puszta tényeket írtam. Írhatom azt is, hogy jaj, de nagyon sajnálom, és maximálisan megértelek, együtt érzek Veled, szegény kutyák. Mit tegyél, hogy tudják, hogy nem mentél el örökre? Ha valaki ezt meg tudná mondani! Csak sajnos nem tudja megmondani senki a kutyáknak - nem Neked - , hogy egyszer majd még találkoztok. Kívánom, hogy legyen így!

2019. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem érted meg, hogy nincs más lehetőség? Sosem voltál még olyan helyzetben, hogy valamit valamiért? NEM LEHET, mit nem tudsz ezen felfogni? Nem egyszer majd még találkozunk, hanem hozzák utánunk őket külföldre, amint meglesz a kib****tt kéró.

Kívánom, hogy mindig legyél olyan anyagi helyzetben, hogy ne kényszerülj ilyen választás elé.

2019. nov. 7. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ketten vagyunk, a KUTYÁM és én. És kerültem már hasonló helyzetbe, igaz nem anyagiak miatt, hanem baleset miatt kórházba kerültem. A kutyámat addig a testvérem látta el. Nem akarom részletezni. Biztatásul azt tudom tanácsolni, hogy csak arra gondolj, milyen nagy örömet fog okozni mind Neked, mind a kutyáknak, amikor újra találkoztok. Sajnálom, ha megbántottalak, nem volt szándékomban!
2019. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok, én is sajnálom, ha túlreagáltam! köszi a bíztatást, remélem minél előbb rendeződnek a dolgok.
2019. nov. 7. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Az elozo kutyam egy kethetes nyaralasomba belehalt. Attol kezdve alig evett! Az uj kutyam nelkul mar nem megyek nyaralni.
2019. nov. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Hagytam már őket máskor itthon, de az csak egy hét volt.
2019. nov. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!