Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha spánielt tartok nem néznek...

Ha spánielt tartok nem néznek homokosnak? Impotens vagyok, nincs nőm, már így is gyanúsnak tartanak.

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne ez alapján válassz fajtát, hanem az alapján hogy mennyire illik az életedbe. Mennyi időd van rá, mozgásigény stb stb. Ha pedig ezeket átgondolva is a spániel mellett döntesz, ne azzal foglalkozz hogy kinek mi a véleménye.
2019. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szóval a válasz, de annak néznek. D
2019. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Válassz pittybult és akkor tökös srácnak fognak nézni.
2019. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé nőies fajta és nagyon beteges is. Nem jó egy valamilyen keverék?
2019. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Az imporenciáddal fordulj szakemberhez. Lehet rajta segíteni.


Melegnek (ahogy írod: “homokosnak”) lenni egyáltalán nem gáz. Ez olyan, mint a balkezesség. Van, aki ilyen. És?


(Ha már gáz-versenynél tartunk: impotensnek lenni SOKKAL gázabb, mint potens homokosnak. Csak mondom.)


Ha spánielt szeretnél, tarts azt. Ne más véleménye érdekeljen. Olyan kutyát tarts, ami neked tetszik, hozzád illik. Nekem németjuhászom van, és leszаrom, hogy más mit gondol.

2019. nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A németjuhászt azért kevesebben szólják még szerintem,max a csípője/háta miatt, de tekinélyes fajta, cikizni nem mernének.

Ha egy spánielnek a legjobban megfelelő amit nyújtani tudsz, válaszd ezt a fajtát.

Kopasz nagydarab embereket látok yorkikkal, bichonokkal nap mimt nap. Le se szarják mit gondol más.

2019. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!