Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdekelne, hogy szerintetek...

Érdekelne, hogy szerintetek egy mini yorkshire terrier kutyával homokosnak néznének az utcán?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mások hogy vannak vele, én nem néznélek annak.

De miért pont ezt a fajtát választod?

2013. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a kutya miatt nézünk valakit homokosnak... :D
2013. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tanulják már meg az emberek hogy yorkiból nincsen "mini" csak egy méret. Mini afrikai elefántot vagy mini zebrát láttál már?


Amúgy jah, ha olyan a felfogásod mint a legtöbb csajnak aki divatból "mini yorkizik".

2013. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1


Mert látunk a szerelmemmel, egy ilyen kutyát ahol nyaralni voltunk és úgy volt tartva mint egy kutya. Szóval, nem rózsaszínű kis tatyóban hurcibálták ide oda... és nagyon csendes meg aranyos volt és akarunk egy olyat. ^^

2013. aug. 8. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a yorki standard szerinti súlya 2-3kg nincs belőle mini, toy , extra mini, mikroszkópikus mini méret. A yorki egy méretben van. Ha pedig van barátnőd miért zavar, hogy homokosnak néznek-e, gondolom nem csajozáshoz kell. Mielőtt egy terrier mellett döntötök olvassato utánna, ne csak azért vegyétek meg mert a szomszéd kutyája jó fej. A yorkik mint a terrierek általában rengeteg mozgást igényelnek, tudjátok ezt neki biztostani? Ha egészséges, fajtatiszta yorkit akartok akkor jó helyről is kell venni, mivel divat kutya eléggé borsos ára van.
2013. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk egy csomó pasi sétáltat yorkit (amiből valóban nincs mini, ha ilyet látsz azt ne vedd meg), egy részük azért, mert a barátnőjük kutyája, csak éppen ők vitték le sétálni, a másik részük meg csak simán ilyet tart, mert elég lakáskompatibilis. Nyilván nem kérdeztem ki őket de szerintem nem homokosok.:) Azon ne lepődj meg, hogy a pasik között is népszerű kutya, mert jó vele együtt élni, nem vedlik, nem eszik sokat, ha megneveled abszolút nem ugatós, szóval tényleg egy kellemes, aranyos kutya.
2013. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Ha közben egy pasival smárolnál akkor igen.
2013. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát attól függ. Én szoktam látni egy-két pasit akik halál unott arccal sétáltatnak yorkit vagy hasonló kistestű kutyát és nagyon nem érdekli a kutya, na azon látszik, hogy a barátnője kutyája csak rá van tukmálva, mert nem szívesen viszi az biztos. Vannak olyanok is akik rendesen, örömmel viszik viszont nem a legférfiasabb jelenségek, kutya nélkül sem, bár én ilyenkor nem arra gondolok, hogy homokos hanem arra, hogy gyenge lelkületű, anyámasszonykatonája és még ha jól is nézne ki, tehát férfiasan akkor sem kéne ilyen pasi soha az életben. Nem lenézem csak vicces...számomra. Volt olyan eset is, hogy mentem az utcán, szembe velem egy pasi,tipikus pasis pasi és mikor meglátott már elkezdett bámulni meg vigyorogni, kihúzta magát, pózolt, de egy kocsi takarta és csak felülről láttam, aztán mikor kilépett a takarásból akkor láttam meg, hogy yorkival van és annyira váratlanul ért ez a kombo, annyira groteszk volt, hogy kinevettem és látszott, hogy zokon vette, nem értette, hogy most miért nevetem ki. Hát azért mert nálam nem fér össze a férfiasság a yorkival. Sokan vannak még akik így gondolkodnak és sokan akik egyáltalán nem, neked kell tudni, hogy hogyan éreznéd magad a kutyával amikor a barátnőd nincs ott. Most lehet lepontozni :D
2013. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

bár pici,és olyan a híre amilyen ,ez a kis kutya remek !

a kérdés,hogy vajon ti mit hoztok ki belőle!

egy nyugodt,jól nevelt ,jól szocializált yorkit ,még a komoly kutyakiképzők is tisztelettel nézik:)

mert látszik benne a munka !

ez csak rajtatok múlik,nem a kutyán!

2013. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laktózmentestej ***** válasza:
No ha csajszi tart yorkit akkor azt mondják a kutyára, hogy nyalóka. A te esetedben meg azt mondják majd, hogy szopóka.
2013. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!