Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennelből kapok 200-300...

Melyik kennelből kapok 200-300 ezer forintért pomerániait?

Figyelt kérdés
Sehol sincs kiírva semmilyen ár, így inkább mások tapasztalataira támaszkodnék. A törzskönyv fontos, mert félek, hogy beteg kutyát fogok ki, a díjak nem érdekelnek és a különleges színek. Linkeket tudnátok adni?
2019. nov. 10. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért szerintem sehol, inkább félmillió körül kezdődnek az árak.
2019. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg őket:


[link]


Nagyon jó kutyáik vannak, az árral kapcsolatban sajnos nincs infóm.

2019. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem már egy konkrét hely konkrét ára is elég lenne, hogy tudjam, mennyi pénzt kell összegyűjtenem
2019. nov. 11. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy vidéki kennelből nemrég 2000€ árat kaptam ~ 650 ezer Ft. Szerintem nagyjából ennyi egy show minőségű kutya. A Solti-Spitz kennel szokott néha hirdetni 350 ezer körül hobby célra, rutinos, megbízható kennel. Szerintem a fenti árakkal számolhatsz nagyjából. De ebben a csoportban sok tenyésztő van és jó a közösség: [link]

Egy kennelt kerülj el: Hermoso la Noche. Az a tenyésztő elmebajos, az összes többi hazai tenyésztő ki nem állhatja mert agyrém amit művel. A kutyái küllemre nem szépek, csak a színek extrák de milliós összeg emiatt egy kutyája. Az extra mini, hobby, orange kutyákért 750 ezret volt pofája kérni 2 éve amikor éppen hogy csak megalapította a kennelt, el sem merem képzelni most mennyi lehet... Én nem vagyok tenyésztő csak 15 éve pomirajongó de ilyen romboló ember hazánkban eddig még nem volt ezek alatt az évek alatt, szomorú.

2019. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!