Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam neten egy tápot....

Találtam neten egy tápot. Alpha spiritnek hívják Elég jó az összetétele . Használja valaki közületek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 06:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hallod, nem ismertem, de én is rákerestem most, és hát nagyon menő! Én a félnedvessel szimpatizálok, ami napi adagokban van csomagolva, azért mégiscsak 85% hús!

Nekem nagyon bejövős, én kipróbálom!

2019. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D majd írj be vállt e . Én csirke érzékeny amstaffnak nézelődök . De nem találok semmit ami szimpatikus lenne . A brit care tól nem nézett ki jól ...adag növelés esetén sem
2019. nov. 12. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Oké, írok majd😃

Nekem érzékeny gyomrú a menhelyes kutyusom, vmi "tiszta" tápot keresek egy ideje.

A másik, ami érdekes még, az a Belcando Mastercraft! Az 80% friss hús, az is hasonló, csak az sima száraz, viszont többféle ízben van, az is nagyon jó!

2019. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézelődök én is köszi :)
2019. nov. 12. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen és én is köszi:))
2019. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött:)
2019. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!