Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár napja sántít a kutyám, és...

Pár napja sántít a kutyám, és most vettem észre, a karmai a talpa alá nőtt. Ha reszelem, vissza lehet e fordítani a folyamatot hogy megint rövid legyen a karma?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Korábban hogy nem tűnt fel? Én folyamatosan figyelem, hogy milyen hosszúak az enyémnek a karmai, és ha kell, vágom.
2019. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a macsekomnál volt ilyen egyszer. Szépen, óvatosan ki kell vágni és fertőtleníteni a sebet (azt a heylet, ahova benőtt). Ha nem mered bevállani, vidd el az állatdokihoz. Utána folyamatosan nézd mindig, hogy hol tartanak a karmai. Ha keveset viszed olyan helyre, ahol kaparhat, akkor van ilyen.
2019. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihozz, pikkpakk megcsinaljak.
2019. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire megnőtt körömnél az ideg is már hosszabb a szokásosnál. Ilyenkor fokozatosan lehet kurtítani.

Képes vagy ezt megcsinálni? Tudod, mennyit reszelhetsz előszőr?

2019. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Hogy a fenébe nem vetted észre?????????? Az nem 1-2 hét alatt nő be. Fogadtunk már be kutyát utcáról, annak volt benőve a mancsába. Nehéz volt kivágni, pedig doki csinálta, de hát nagyon fájt a kutyának is, utána sokáig fertőtleníteni kellett neki.

Hát nem mondom, jó gazdi lehetsz... Az ilyenek sosem viszik semmivel dokihoz az állatot, inkább hagyják szenvedni.

Majd biztos jön a sok kamu kifogás...

2019. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson magad levárni, állatorvos, de rég észre kellett volna venned! Ha nem tudod mit csinálsz több kárt tudsz csinálni, mint hasznot..
2019. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös!!!

Költöttem már rá sokat---no kifogás...

Sajnos nem vettem észre------sajnos----


És köszönöm a válaszokat--

2019. nov. 15. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!