Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek könnyű így párt...

Szerintetek könnyű így párt találni?

Figyelt kérdés

A rendes, jó szándékú, empatikus, tartalmas lelkű, következetes, egyenes jellemű és egyben korrekt, mélyen gondolkodó, nem sablon egyéniségeket

utálom.


A felszínes, bunkó csávókra viszont bukom. :)


A jó szándékú, empatikus, jó fej srácokat azért utálom, mert ők mások, mint én, a felszínes, bunkó srácok sokkal inkább hasonlítanak rám, lelki tulajdonságokban, őket csípem.


Mit gondoltok, van esélyem így párt találni? Figyuzzatok, aki poénra veszi , ne mááá! Csak rendes válaszokat lécci.


Egy 22 éves hülye p.icsa.



#jóképű #pénz #válogatós #bunkóság #buta #a bunkó a zizga lma s #rövid távon gondolkodó #rendkívül bölcs #mijaza karma? #azthiszem magamnak nyerő közben meg hosszútávon magamnak ártok a felfogásommal mint atöbbség delegalábbénis birkavagyok
2013. júl. 29. 20:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
Alkalmi kapcsolatokra tökéletes és könnyű. Hosszútávra nem. De legalább őszinte vagy magaddal.
2013. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Könnyű hát, megpakolnálak, aztán majd kiderül van-e folytatás. :D
2013. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Iróniát hallék eme kérdésben?
2013. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Így van! Őszínte vagyok magammal szembe. Például, hogy okos vagyok, mert tudóm hogyankel.
2013. júl. 29. 20:25
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát ha kettes neked ha hogy ha van-e folytatás az azt jelenti, hogy akkor nem nem baj?
2013. júl. 29. 20:26
 6/16 A kérdező kommentje:
ja és senkit nem pontozok szal ne ezér írjatok lécci
2013. júl. 29. 20:27
 7/16 A kérdező kommentje:
Hármasnak mi az, az irónia?
2013. júl. 29. 20:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Szóval egy hülye srácot keresel? Nyugi, abból van elég a világban.

És igen, birka vagy.

2013. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ari. :) Igen a bari nőim pont ezért hívnak Barinak. Mert Bori vagyok és szeretem a barikat és ezér. :)
2013. júl. 29. 20:30
 10/16 anonim válasza:

Húha. Téged sem az eszedért kedvelnek a hímnemű egyének - ha kedvelnek egyáltalán.

Az irónia pedig alap műveltség, általános iskola 7-8. osztály. Ilyen tudás nélkül az utcára nem engednék embert...

2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!