Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudok olyan kutyát...

Hogy tudok olyan kutyát nevelni aki nem szereti az idegeneket, de szocializált, meg lehet vele jelenni társaságban?

Figyelt kérdés

Ne mondjátok hogy menjek kutyaiskolába, mert 1, menni fogok vele 2, NEM csibészelni akarok vele, másban meg nem hiszem hogy tudnak segíteni.

Megvan a megfelelő fajta, mert persze nem egy labradortól várom el ezt. És megfelelő egyedről is van elképzelésem és hogyan tovább?

Van már egy ilyen kutyám, ciki de igazság szerint nem tudom hogy neveltem ilyenre. Öszöntösen jött de mégegyszer nem tudom ilyen egyszerűen megtenni. :D

Olyan kutyát szeretnék akit nem érdekelnek az idegenek, nem szereti ha barátkoznak vele, egygazdás, de szocializált és meg lehet vele jelenni versenyeken (=sok ember, sok kutya egy helyen).

És légyszi ne szóljatok le, amíg a kutyának, embernek nem ártok addig olyan ízlésem lehet amilyet akarok, nem?


2010. júl. 18. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
az ölebek egygazdásak főleg a csivava mindenkit megharap csak a gazdiját nem ,viszont hiába járatok kutyasuliba
2010. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az ölebek társasági kutyák általában és aki megharap valakit az egyszerűen félős, idegbeteg, rosszul nevelt stb.

Azon kívül nekem normál méretű kutyám lesz.

2010. júl. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!