Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Magányosan" sétáltatsz...

"Magányosan" sétáltatsz kutyát vagy társaságban?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? És merrefele éltek/sétáltattok?


Én Budapest kertvárosi részén (XVI. kerület). Itt mivel kertváros, csak "kerti kutyák" vannak, kerítésszaggató típusúak, akiket soha nem sétáltatnak és őrjöngenek, ha meglátnak egy másik kutyát. Itt senki nem sétáltat kutyát.


Mindíg magányosan sétáltatom a kutyámat, pedig jó lenne egy kis társaság, nem csak nekem, inkább a kutyámnak. Ha valakibe véletlenül bele is botlunk sétánál, a másik sétáltató elrángatja a kutyáját, mert agresszív. :-/


Esetleg személyes tapasztalatokat kérhetek, merrefele érdemes sétálni itt a XVI. kerületben?


2011. szept. 14. 13:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a szitu. Sopron melletti falu.
2011. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Felénk hatalmas kutyás élet van, de a kutyám nem igazán társaságkedvelő. Nincs semmi baja a többi kutyával, sosem balhézik, csak látom rajta, hogy akkor boldog és felszabadult igazán, ha kettesben vagyunk.

Nekivágunk a sétának, van, hogy lesétálunk a duna partra, ott megeszünk egy szendvicset, aztán haza baktatunk:)

De mi így vagyunk jó páros, én is szívesebben sétálok egyedül, mint bandában:)

4. kerben lakunk.

2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Legtöbbször magányosan sétáltatom a kutyusom mert néha kellett, hogy csakis kettesben legyünk. :) Mikor sírtam akkor is ketten mentünk a kutyusommal és ahogy rám nézett olyan megnyugvást árasztott felém. :)


De barátnőmmel is szoktuk vinni a kutyusom meg az övét. Így 4-en sétálunk.


Én falun lakok így én inkább kifele viszem ( tóhoz ) vagy más érdekesebb helyre. :)

2011. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Csak magányosan.Kifelé a lakott helyekről mert rengeteg a vad támadó kieresztett kutya:(
2011. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én Baján lakom egy lakó telepen. Itt nagyon jók a "kutyások"

Mindenki ismeri a kutyát egymást már nem annyira ,,,:)

Úgy beszélgetünk,hogy ,,,tudod a Pötyi mamája ,,vagy a Morzsi papája :D és így azonosítjuk egymást. Am mindenki jó fej.

Többnyire ugyan abba az időbe visszük és kialakulnak kis csoportok .lány fiú és fiú lány ,És így nem kell rángatni ,mert az ellentétes nemű kutyák nem verekednek össze.

Meg hát amelyik éppen tüzel nem jön oda.

2011. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Mindig egyedül. 2éves volt a kutya, amikor "megörököltem" egy külföldre költöző ismerőstől, és sajnos egyszerűen nem hajlandó barátkozni, mindenkitől fél, még a nála sokkal kisebb kutyák elől is menekül.
2011. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden nap kutyák közt vagyunk, vagy kutyasuliban, vagy a parkban. Muszáj, mert egy sima szaglászós sétával nem tudom eléggé lefárasztani. Így viszont rohangál és játszik a többi kutyával is.

Viszont szerintem fontos az is, hogy kettesben legyünk a kutyával. Amíg eljutunk a többi kutyáig, az háromnegyed-egy óra, plusz néha csak kettesben sétálunk.

2011. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nekünk eleve két kutya van, tehát magány sosincs. Van néhány kutyás ismerős, akikkel rendszeresen összejárunk, hogy falkázzanak a kutyák, de ez nincs minden nap így.

Bp agglomeráció, kertvárosi rész, tóval, fenyvessel.

2011. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én álltalában mindig találkozok olyannal akivel sétáltatom a kutyáimat. Nagyon ritka mikor egyedül megyek. Az én kutyáimnak más kutya társasága annyire nem hiányzik mert a szomszédom kutyáival mindig játszanak meg hát nekem is 2 van.
2011. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ja és Tarnalelesz. Egy Eger melleti falu kb. 30 km-re tőle
2011. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!