Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzer és orosz...

Óriás schnauzer és orosz fekete terrier mennyit eszik BARF ételből egy nap közepes aktivitás mellett?

Figyelt kérdés
Gyermekekkel hogyan jönnek ki, illetve szőrüket mennyire hullajtják benti kutyákként tartva?

2019. nov. 20. 02:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyermekekkel hogyan jönnek ki, illetve szőrüket mennyire hullajtják benti kutyákként tartva?
2019. nov. 20. 02:05
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Óriás Schnauzernél nincs olyan, hogy közepes aktivitás!Rengeteg fizikai, és szellemi foglalkozást igényel. Kisgyerek mellé ezért nem ajánlatos, mert nem mehet a kutya a gyerek rovására, mint ahogy egyetlen kutya sem! Csak akkor vállald, ha hóban jégben, fagyban, sárban is napi minimum két aktív órát tudsz vele foglalkozni, kezdetben ez is kevés lesz.. De mivel téged, nem a fajta érdekel, hanem csak a szőr miatt aggódsz, és nem hivatalos oldalakon böngészel, neked NEM való kutya! Ha komolyan érdekelne tudhatnád, hogy a snacikat úgy trimmelik, a fedőszőrüket húzzák ki, mivel nem hullajtja, ezért kell kozmetikusnak beavatkozni. Egyébként megfelelő kezekben, csodálatosan gyerekbarát, illetve egy családos! Informálódj, ismerd meg ezt a fajtát, olvass utána a felelős kutyatartásról, és kérlek NE itt!!!
2019. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A barf etetésnél nem a fajta a mérvadó. Felnőtt kutyának az ajánlott átlag a súlya 2 %-a. Értelemszerűen, ha kevés a kutyának, emelni kell, ha kerekedik nagyon, akkor némileg csökkenteni.
2019. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem az aggályaidat, de ugyanakkor ennyire túltolni valamit... Messze nem az az ember vagyok, akinek megpróbáltál volna beállítani, engem pedig vadidegen (pláne, hogy ennyire nincs igaza) ne merészeljen még csak véletlenül sem sértegetni! Sértő és igaztalan volt válaszod egy része, és kikérem magamnak. Ha pedig ekkora baj van ezzel az oldallal, ahogy írtad a végén (és ha én ezt előre tudtam volna), akkor hidd el, én sem itt kérdezősködtem volna. Ezek után már nem is itt folytatom.
2019. nov. 20. 08:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez az elsőnek ment.
2019. nov. 20. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Jólnevelt kutya és jólnevelt gyerek remekül kijönnek egymással :)

Persze nem hagyjuk felügyelet nélkül.


Nagyszüleim óriás snacijai egyből a szívükbe zártak az első pillanattól, semmi gond nem volt :)


Igaz, a közepes aktivitás nem elég, ezek erős munkakutyák, feladatvégzésre születtek.


A szőrük eléggé hullott, pláne vedlésnél.

2019. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

#6-os vagyok, a mieink keverékek voltak, ezért hullott a szőrük.


De jellemben teljesen a schnauzert hozták.

2019. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%

Nagytestu kutyat az tartson,akinek van penze etetni.

Min kb 50 ezer huf-om ramegy a 30 kg-s kutyamra. Mindent nyersen eszik. Neked meg elvileg 48 kg lesz....

Ha nem futsz vele heti tobbszori rendszeresseggel,veszelyesse valik a levezetetlen energia miatt.

2019. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
napi 200-250Ft-ot tudsz számolni kajára. persze ez már az "elfogadható" minőségű teljes értékű táp napi ára. ismerek snacit,akit csirke far-háttal etetnek nyersen 7 éve. Napi 3, és gyönyörű a kutya. persze a barfosok ettől dobnának egy hátast! :-9
2019. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!