Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legundorítóbb...

Mi volt a legundorítóbb dolog, amit a kutyád csinált vagy neked kellett vele csinálni?

Figyelt kérdés
Az enyém csak egy hete van itt, de porszívóként működik és ma hajszálat kakilt, ami nem esett le a fenekéről hanem csak lógott és ahogy mozgott megijedt tőle és futni kezdett közbe belelépett, szóval próbáltam megfogni és segíteni neki... aztán kivakartam a szarból :DD
2019. nov. 21. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de lesz még pár hasonló dolog.😊
2019. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Erdőn-mezőn sétálva szeretett szarba, dögbe hemperegni a néhai kutyám.

Kinti kutya volt és nem vagyok finnyás, de párszor kellett öklendeznem hazafelé, mikor a nyári melegben elfolyósodott dögnek átvette a szagát.


Egy kis szarcsimbók a kanyarba sincs ezekhez.

2019. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer levittuk a Balatonra, kirandultunk vele a környéken, és belehempergett a lókakiba. Útközben lemosni sem tudtuk, buzolgott, és örömében ránk akart ugrálni, oda bújni....
2019. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Meleg hányást ami darabos kézzel feltakarítani.

Hajszálas kaki félig benne marad, zsepivel óvatosan kihúzni belőle.

Dögbe hempergés.

Széklet vizslatása főleg ha bélféreg gyanús.

Nyúlós csipa kitörölgetése a szemből.


Lesz ez még így se 😁

2019. nov. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két nagyon durva eset volt:


1. Megevett valahol ember v macska szart, nem tudni biztosra. Majd mikor hazajottunk, fogta és ráhányta a szart a kanapéra, ami lefolyott a szélén.


2. Sétáltunk kifelé a Lihetbe, valahol a házak közt volt egy nejlon zacskó tele emberi (gondolom hajléktalan) fossal (nem túlzok, az az igazi fos, amitől nem tudod megállapítani, higy dög vagy fosszagú, kicsit édeskés, mert nyári 40 fok van), abba belehempergett.


Ezeknél az eseteknél komolyan megkérdőjeleztem azt a döntésemet, hogy kutyát tartok...

2019. nov. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

# 5

szoktál puszit adni az orrára?

2019. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sohaaaaaa 😂😂😂
2019. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A top az volt, amikor fejbúbtól faroktőig emberszarba fetrengett bele. Szerencsére a Duna-parton, tehát legalább a víz közel volt, na de akkor is...

Amúgy szeret dögbe is belefetrengeni, ezen belül eddig a rohadt béka viszi a prímet, bár a hal sem volt gyenge :D

2019. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Á a fenékből hajon lógó kakit kiszedni heti rutin nálunk :D


Általában hajnalban viszem le először ami után vissza alszok. Amikor még nem volt szobatiszta pont bekakilt miután feljöttünk. De én már csak arra keltem fel, hogy hallottam, hogy eszik valamit. Megette. Vissza fekszem, nincs mit tenni. De megint fura zajokat hallok, kihányta. Mire oda értem már azt is felzabálta. Vissza fekszem. Újra kihányta. Azt már feltudtam előle takarítani. Nagyon felemelő volt :D


A másik "kedvenc" esetem amikor anya vett neki kutya szalámit. Aminek olyan "jó" volt a minősége, hogy 3 napig ment tőle a hasa. Már kezdett rendbe jönni mire elérkezett a kutya kozmetikus időpont. (2 hétre előre kell foglalni, nem akartam átrakatni) Szóval elindulunk és szokásához híven kakilt oda fele. De abból semmi se került a földre, szépen rátapadt minden a fenekére. Hát onnan leszedtem ahogy tudtam, de látszott hogy tiszta kaki. Ráadásul utána megrázta magát, aminek köszönhetően a lábamra is jutott elég. Ilyet még a kutya kozmetikus se látott :D

2019. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem saját kutya, de egyszer egy frissen mentett kölyökkutya ölbe foscsizott, és a végtermékben férgek voltak, amik rajtam landoltak.
2019. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!