Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyi ideig tart?

Normális, hogy ennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

A kutyám már kb. 2 hete vérzik, tüzel. (Most volt 2 éves)

A másik dolog, egy két napja észrevettem hogy kedvetlenebb, mint szokott lenni. Étvágya van, ha úgy van játszik, de nem tűnik olyannak, mint ezelőtt. Hasmenése nincs, nem hány. Hogyha holnap is gyanus lesz, elviszem az orvoshoz. Tudom látatlanban nem tudtok Ti sem okosat mondani, csak én hajlamos vagyok túlaggódni dolgokat. Lehetséges, hogy a tüzeléstől kedvtelenebb? A kan kutyánkat piszkálta ma is, úgy kell ezt érteni, hogy kellette magát.. :)


2019. nov. 21. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Téged az megmosolyogtat, hogy kelleti magát a "lány" kutyád a kannak? Anyám...


Normálisnak normális a két hét. Lehet álvemhesség lezdődik nála.

2019. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Akkorát röhögtem. Az oldalon megjelent egy World of Warships reklám: "Tüzelj!"

Micsoda relevancia :D

2019. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Persze hogy illegeti magát a kannak. Akarsz szaporulatot? Tudsz mit kezdeni a kölykökkel? Ha nem, akkor tegyél ellene.
2019. nov. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jesszus, a kan ivartalanítva van. Nyugi már. De jellemző egyébként, egyből a beszólás, neten név nélkül bátor mindenki :D
2019. nov. 22. 08:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A normális tüzelés kb 3 hét. Ebből az első héten vérzik igazán a kutya. Aztán lassan csökken, világosodik a vérzés.

Ha erős vérzése van két hét után is,sanszos a méhgyulladás.

2019. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én névvel is bátor vagyok mindig. A válaszom pedi hasznos, ha tetszik ha nem.


Szerintem csak egy denil örvendezik annak, hogy a kutyája kelleti magát. Plusz, ha kedvetlen, simán jöhet nála egy álvemhesség, főleg úgy, hoy van kan a közelében.

2019. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hasznos választ szurkálódás nélkül is lehet írni, csak te arra képtelen vagy, ahogy észre vettem. s

Senki nem örvendezik meg röhög azon, hogy kelleti magát a kutya, attól mert oda csesztem egy mosolygós fejet. Ez kb. "az élő fába is" kategória.

2019. nov. 22. 10:05
 8/11 A kérdező kommentje:
A válaszod másik felét pedig köszönöm és elfogadom, az legalább normális.
2019. nov. 22. 10:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tüzelésnél belefér a normálisba, ha 2 hétig vérzik és az is, ha kevésbé aktív, de azért tartsd szemmel és figyelj arra, hogy sima vér-e vagy esetleg gennyes! Ami érdekes, hogy a vérzés elmúlása után szokták elkezdeni magukat kelletni a kanoknak, aztán lehet, hogy van olyan szuka, amelyiknél ez is normális.
2019. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Figyelek rá természetesen, ez a minimum! :)

2019. nov. 22. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!