Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet vedekezni egy...

Hogy lehet vedekezni egy hosdzuszoru agressziv puli ellen, aki az elozo kutyamat megolte?

Figyelt kérdés

A Margit szigetre hordja ki tovabbra is a gazdaja. Minden kutyaval agressziv. A multkor is szabadon koszalt a kutya,ugy szoltam,h fogja el . A kamerak elort nyurta ki a kutyam,a jarorok nem kerestek meg,lezartak az ugyet,mintha mi se tortent volna. Az olemben verzett el az oreg jarni alig tudo kutyam nehany perc alatt.

Az ilyen kutya ellen meg a sokkolo se hasznal. Annyira vedi a nagy szor mindenhol. Adjatok otleteket. Koszonom.



2019. nov. 23. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*harapja meg
2019. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lizolu ***** válasza:
48%
Lefujod a kutyàt a gazdàjàt meg szàjba vàgod.
2019. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lizolu ***** válasza:
0%
Jo ellene amugy a sokkolo.De egy pulitol illene megvédened a kutyàdat.
2019. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azota veletlenul osszetalalkoztam a puli gazdajaval. Meselte,h sikerult kutyat fogado kiado lakast talalnia es ott laknak. (Eddig is dolgozott,csak nem talalt kutyat fogado lakast.) Gratulaltam neki.

Hisz ez a legjobb megoldas. Azota nem lattam ott.


Viszont azota lattam meg egy agressziv kutyat: feher labrador: kan es DÖME a neve. Szuka es kan kutyakkal is osszeverekszik,megharapja oket. Azota sprejjel es sokkoloval jarok. Termeszetesen a 30 ev koruli no gazdaja(160 cm magas,55 kg kb,barna vallig ero haj) PORAZ NELKUL viszi. Sehogy nem tudja visszahivni a kutyajat.

2020. júl. 10. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!