Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van esély elajándékozni egy...

Van esély elajándékozni egy kb 2éves kutyust?

Figyelt kérdés
Keverék, szuka, kistestű, fekete színű, dea farka vége a hasa meg a zoknik fehérek, illetve kéken világítanak a szemei! nagyon aranyos, nem az én kutyámról van szó... nekem van 3 így már nem tudom begogadni, csak nézem, hogy milyen sorsa van szegénynek és nem bírom elviselni... Hol érdemes hirdetni? tudtok valami tanácsot adni? Fontos!
2010. júl. 19. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, csak készíts róla cuki fotókat. :)

A www.expressz.hu -n vagy a www.ebadta.hu -n érdemes hirdetni. Mindenképp töltsd fel a hirdetést több oldalra, így nagyobb eséllyel jelentkeznek érte.

Melyik megyében laksz? :)

2010. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idősek imádják a kistestű kutyákat, ráadásul a kölykökkel sem szeretnek vesződni, szóval lehet, hogy megkérdezhetnél párat a környéketeken.
2010. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

teszvesz/vatera 1 ft-os aukció

kisállatboltok

állatorvos

2010. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elajándékozni, az azt jelenti, hogy van gazdája? A gazdi is el akarja ajándékozni? Az előttem válaszolók ötletei jók. Remélem, hogy sikerül szerető gazdit találni, ha annyira rossz a sorsa.
2010. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kutyusnak édes pofija van akkor(akárhány éves)viszik mint a cukrot.
2010. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van gazdija, párom rokonainál született, etetik, de azt sem viszik túlzásba... én szoktam neki tápot venni, de még azt sem adják neki oda mindig, rendszeresen... :( Igazából olyan gazdit szeretnék neki, aki tud vele foglalkozni, játszani, amit egy kutya érdemel. Nálunk már sehogy sem férne el... :( Kistetsű, de azért nagyobb mint egy pincsi, mondjuk. Inkább puli... vas megyében lakunk. Jó lenne egy gazdit találni nekem, mert én úgy ítélem, nincs jó helye....
2010. júl. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!