Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyámat megtámadta egy...

Kiskutyámat megtámadta egy macska és bele kapott a szemébe, van esély a gyógyulására?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy alapból barna szemű a kiskutyám ám amelyikbe bele kapott a macsek az teljesen világoskékes színű lett barna helyett,és erősen könnyezik is neki,ez meg fog neki gyógyulni? vagy megvakult arra a szemére?
2011. szept. 29. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látta? Amúgy pár nap múlva kiderül lát-e rá.
2011. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos azt hiszem elvesztette a szemevilágát.:'((

nekem a cicám járt így, a másik belekapott , rengeteget szenvedett és végül ki kellett venni a szemét.

2011. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkéne vinned orvoshoz de szerintem ha bekékült arra a szemére megvakult :(
2011. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél tovább halogatod, annál rosszabbak az esélyei... Egy orvos meg tudja mondani, de sajnos elég valószínű, hogy megvakult. De ha sokáig vársz vele, bele is pusztulhat, és gondolj bele, milyen kínokat élhet át most is szegény kis állat?
2011. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el mihamarabb orvoshoz, nagyon szenved szegény kis állat!! :"( Ne halogasd. Tényleg nagyon fáj neki. Mivel bekékült a szeme nagyon nagy a valószínűsége hogy megvakult. De komolyan mondtam mindenképp vidd el amint a tudod dokihoz nagyon szenved!!!!
2011. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vidd el!
2011. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már megvakult, vagy ilyen burok féleség ment rá. (Amikor a macskámat szembe dopták és kék lett a szeme és a szomszédunk (gyerek) kivette neki, nem lett tőle semmi baja)!

De jó lenne ha egy orvos láttbá, vagy linkej képet róla és megmondom h vak vagy nem!

Oké?

2011. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

mondj már valamit, mit teszel, ahányszor idekattintok, sírhatnékom van, annyira sajnálom azt a kis állatot.

ha műtét, legyen műtét, de ne hagyd szenvedni.

az én cicám egy szemmel is élt még boldog 17 évet. és még csak csúnya sem lett, vagy annyira szerettük, hogy észre sem vettük...

2011. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz. De valószínűleg meg vakult arra a szemére.
2011. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát úgy nézem rendbe jött a szeme hálisten,kékség elmúlt bár nem biztos de mintha még egy árnyalattal más színű lenne de nem tapasztalok olyasmit mintha egyik szemével látna csak,ugyan úgy tartja a fejét meg minden.
2011. okt. 23. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!