Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya milyen fajta?

Ez a kutya milyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]

2019. nov. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami kopó?
2019. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem valami golden retriewer keverék.
2019. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Weimari vizsla goldie keverék, talán ír szetter vér is van benne.
2019. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokadik generációs keverék, lehet belelátni fajtákat, a méret miatt én a goldinál, vizslánál, szetternél kisebbekre gondolnék vagy vegyesen kisebb nagyobb is, de ez mind csak tipp, egyik fajta jegyeit sem hordozza szembetűnően. Még fajtatiszta kutyáknál is eltér, hogy a felmenők melyik tulajdonsága érvényesül legjobban, előjöhetnek olyan színek, ami mondjuk a szülőknél nem, csak a genetikájukban hordozzák, nyilván az adott fajta tenyésztői tisztában vannak ezekkel, de laikus szemmel nehéz lenne megmondani, keverékeknél meg végképp.

Szoktam menhelyen önkénteskedni, voltam idigazdi is, előfordulnak érdekes kölykök, volt olyan, hogy két rajzos németjuhász keveréknek koromfekete, lógófülű kölyke született, zsemleszínű kutyának volt fekete kölyke, fehér zoknikkal, de olyan alom is volt, ahol a kölykök fele rövid, a másik fele meg hosszabb szőrű volt :D Szóval tényleg nagyon változó, hogy mik jönnek ki :D

Ettől függetlenül nagyon édes kis kutyus :)

2019. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!