Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindig mosol kezet ha hozzáérs...

Mindig mosol kezet ha hozzáérsz a kutyához?

Figyelt kérdés

Benti kutya esetében



Én akkor is, ha csak egy ujjal hozzáérek, mosok kezet > ennek eredményeképp a fertőtlenítős kézmosó szét szárította a kezem....


Muszáj ezt? Benti kutyánál is ?


2019. nov. 30. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis 😂😆
2019. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Jesszusom, dehogy is, vele élek, közösek a baciaink. :D
2019. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem :) Egészséges, együtt élünk. Sokkal többet árt az állandó kézfertőtlenítés, míg az egészséges kutyától semmi bajod nem lesz.
2019. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Evés előtt megmosom, mint "szerintem" mindenki más.
2019. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Rendben köszi, ma is tanultam valamit...:)


Csak mert 10 éves korom óta kinti kutyám van, és azt nevelték belém, hogy ha hozzányúlok utána semmihez sem érhetek, hanem csak kézmosás után

2019. nov. 30. 13:17
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is ugyanezt tolták kiskoromban, "kutyázás, macskázás után semmihez nem nyúlunk, kezet kell mosni". Egyszer kipróbáltam mi fog történni, ha "kutyás kézzel" felbontok egy szelet csokit és megeszem. Hát semmi, még mindig itt vagyok.

Persze, evés előtt mindig szoktam kezet mosni, de ha netalán egyszer elfelejteném, akkor se történik semmi, még akkor se ha előtte a kutyám szőrében turkáltam. Meg ahogy az egyik válaszoló is írta, közösek a bacijaink. :) Amúgy meg állatoktól ritkán kapsz el bármit is. Kutyámmal mindketten egészségesek vagyunk, szerencsére.

2019. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ő is egészséges kis tacskó és nem nagyon bírom ki, hogy ne simogassam meg úgy 10 percenként, szóval a kezem most úgy néz ki, mint egy 85 éves nénié a sok kézmosástól :( úgy kiszáradt
2019. nov. 30. 13:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Saját és ismerőseim kutyái után sem mosok kezet,persze akiről tudom,hogy normálisan van tartva.


Kaja előtt és wc után mindig,ez alap,de amúgy nem.

De pl ha chipset eszek vagy vmi gyümit,nem mindig mosok kezek.


Nagyszüleimnél lévő sose fürdött,büdös,koszos kinti kutyáik után mindig kezet mosok,nem vagyok finnyás,kutyás szakmában dolgozok. De azért mikor fekete zsíros marad a kezem és bűzlik egy kutya simogatása után azért kezet mosok :D


Így folytatod jó kis ekcémád lesz a kezeden a kiszáradás miatt.

2019. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Én sem mosok mindig kezet, nincs bajom tőle.

Gyerekeknél más, mert nekik gyengébb az immunrendszerük, illetve így rögzül a tisztaságra való igényesség, ha mondják. Túlzásba nem kell esni.

Valami jó kézkrémet keress, a Neutrogena krémeit ajánlom, télen amúgy sem árt egy kis plusz védelem, nekem a hidegtől is ki szokott száradni.

2019. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan dehogy !

Tisztán tartom őket, rendszeresen kapnak féregtelenítőt és oltásokat, így gyakorlatilag minimális az esély, hogy összeszedjek valamit tőlük. Ellentétben nagyon sok emberrel...

2019. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!