Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Undorító kutyaszalámival...

Undorító kutyaszalámival etetett eladó kiskutyák?

Figyelt kérdés

Eladó gyönyörű törzskönyves szülőktől 3 tacskó baba, 10 hetesek


Kaptam képet is előző vásárlótól, hogy nagyon szép kutyus az övé is, mindenki dicséri stv (igaz, szép is)


Egy öregasszony árulja őket, elvileg 5 évesek a szülők, és 3. alom


Elmentünk őket megnézni, 10 hetes kiskutyusoknak dobálta az asztalról a sósperecet + vmi ócska kutyaszalámival etette őket...+futkosott rajtuk a bolha



(Elvileg féreghajtózza őket és bolhaírtót is kaptak...aha persze)



Mit tennétek?


2019. dec. 2. 18:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
33%
Hát a tenyésztőket jelenteni kéne valahol. Nem szabad így bánni az állatokkal.
2019. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ELVILEG véletlenül lettek...


"Nem akartunk már kiskutyát"

2019. dec. 2. 18:23
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Aljas gusztustalan szaporító. Kerüld el messzire!
2019. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos hogy nem venném meg.


Nem tk-s tacsim van (színe miatt nem lehet tk), de úgy tartották mint a legértékesebb gyémántot, 10 hetes koráig. Az udvaron szaladgált a tesóival, meg cicákkal. Nem volt rajta egy bolha sem, nem volt férges. Az eladót pedig 3-4 napon keresztül győztem meg, hogy jó helyre adja a kutyát. Azóta sem volt vele semmi baj.


Én a helyedben keresnék mást, mert ahol ennyire el vannak hanyagolva a kölykök, ki tudja mi van a háttérben, amit csak akkor tudsz meg, amikor az állatorvosnál lehet lerakni a 10 ezreket.

2019. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, a színhibás kutya is kaphat tk-et! A kutyád is szimpla szaporítótól van!
2019. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

#5


Nem színhibás. Illetve de, kék színű. Ami génhiba. Csomó bajjal jár. Olvass utána, ha érdekel. De csak angolul találsz értelmes leírást.

2019. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" Mit tennétek? "

Te mit akarsz tenni?

Nem tilos kutyát elletni.

Nincs tiltva, hogy sósperecet, kutyaszalámit kapjanak a kicsik.

Józan ember kifordul és nem onnan visz kölyköt, ahol jártál.

2019. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem tenyésztők, hanem szaporítók. Nem szabad az ilyenektől vásárolni! (Az ócska szalámi nem gond, viszont a sósperec meg a bolha az.)
2019. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
#6! Attól még tk-et kap a kutya, csak tovább tenyészteni nem lehet! A tk a felmenőket igazolja, az jár a kutya mellé, bármilyen küllem hiba mellett is! Olvass utána, minden nyelven találsz róla leírást...
2019. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9


Felesleges ez a stílus. Eszméletlenül okos vagy. Okoskodjál akkor. Kék kutya, kék szülőktől... nem ragozom tovább.


Kérdező, nem szándékoztam vitába bonyolódni. Szimplán segíteni szerettem volna, hogy akár szapis, akár tk-s, akár örökbefogadott, akár becsúszott alom.. jól nézd meg, mit veszel, mert vagy a pénztárcád bánja, vagy ha elpusztul 1 év múlva, az sem kellemes.

2019. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!