Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Pécs és környékén...

Hol találok Pécs és környékén eladó kiskutyát?

Figyelt kérdés

Párom szüleihez szeretnék egy fiú kiskutyát, de Baranya megyében eddig akárhol kerestük nem találtunk, viszont messzebbre nem igazán mennénk. Már voltunk menhelyen, több csoportban érdeklődtem, ismerős köreimben is már mindenkit kérdeztem, de sehol semmi. Akikkel felmerült hogy születtek kiskutyák egyik napról a másikra eltűntek.

Esetleg valaki tud ezzel kapcsolatban valami ötletet, hogy hol tudnék érdeklődni?


2019. jún. 11. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pécs környékén nincs gazdátlan kutya??? Na az azért elég hihetetlen.

A menhely üres volt??? A csoportokban nincs kutya???


Amúgy egy jó tanács: bármilyen nemű kutyát vesztek, a lehető legkorábban ivartalanítva legyen.

2019. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Misinán mindig van kutya. Ha más nem, a vásárban biztos van.
2019. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Pécs környékén nincs gazdátlan kutya??? Na az azért elég hihetetlen.


A menhely üres volt??? A csoportokban nincs kutya???"


Hozzátenném ehhez, hogy voltunk a Misinán körülbelül 1 hónapja, és valóban nem volt egy kiskutya sem. Aki veszi a fáradságot és elollvassa, ahogy írtam is, a kutya a párom szüleihez lesz, de mivel nekik nincs féészbukjuk, se okos telefonuk, így én felajánlottam, hogy segítek az interneten is kutyust keresni. Mellesleg a vásárban is néztünk és ott se volt olyan kutya ami nem 30000ft alatti irányárral rendelkezik.

A misina oldalát szoktam nézni hátha vannak olyan kiskutyák akiknek gazdit keresnek. Az, hogy kifejezetten pici kutyát szeretnének nem én döntöm el, hanem ők, én csak segítek keresni. De amennyi idő alatt meg lett írva a kommented már irhattál volna olyan választ amivel tényleg segítesz is. Az ivartalanításról meg majd gondoskodunk ezt bízd ránk köszi. Nem lesz vele gond. 🙂

2019. jún. 11. 14:51
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Néhány éves kutya miért nem jó? A megjelölt árért nem fogtok kölyköt kapni, hacsak véletlenül be nem visznek egyet a menhelyre, ami ritkán szokott megtörténni.
2019. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Kicsi kutya mit jelent? Kölyköt vagy kistestűt?
2019. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
A megjelölt árban max szaporítótól kaptok kölyköt, de az nagyon lutri, és ha nincs szerencsétek, a gatyátok is rámegy. Ha nagyon távol találnátok rá az ideálisra, akkor létezik tapasztalt kutyafuvar, segítenek.
2019. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%

Azt írja nem találtak olyan kutyát, ami nem 30.000 alatt van. Egy szóval nem írta, hogy "fajtatiszta" szaporítottat szeretne.


Kérdező! A facebook tele van kiskutyákkal, minden menhely és szervezet oldalán van. Magámembereknél sokszor előfordul az is, hogy segítenek a fuvarban.

2019. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Igen, írta a menhelyet is, csak helyben meg nem volt, ilyen árfekvésben meg azon kívül csak a szapis kutyák vannak. Én elmennék messzebb is.
2019. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nézzetek szét itt is:

[link]

2019. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Komlói állatmentőket is keresd meg
2019. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!