Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe tacskó 4 hónaposan 3.3...

Törpe tacskó 4 hónaposan 3.3 kg normális?

Figyelt kérdés
Napi 3x eszik
2019. dec. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A törpe tacsi elég hamar eléri a végleges súlyát,formáját. Az enyém felnőtt korában 3,4 kg volt. :)

Méret besorolásnál a mellkas körfogata számít cm-ben. Pontosan nem tudom mennyitől számít standard méretűnek,de szerintem ha rákeresel,lesz róla info.

2019. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem durván nagy de azért vagy felesleg van rajta vagy egy szaporítótól vettél egy keveréket és azért ien nagy
2019. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagy?? Én inkább kevésnek érzem, kis girnyócska :D
2019. dec. 4. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem kevés. Ismerős nyúlász tacsija 3kg 3 évesen. Az enyém standard 6 hónaposan 6kg. A törpe tacsi súlya max. 7kg papíron. Teljesen jó súlynak tűnik a 3.3kg 4 hónaposan.
2019. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sokallom. Nekem standard van, felnőtt 7.8 kg, szuka.


Tenyésztős? Mert ha nem, akkro szerintem téged átvágtak, nem valószínű, hogy törpeméretű marad. Még nagyon sokat fog ám nőbi.

2019. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőni*
2019. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!