Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám leszedni kutyát...

Bugika79 kérdése:

Hogy tudnám leszedni kutyát pedrisolonrol?

Figyelt kérdés
Egy olyan problèmám van a kutyával 10 èves bullmasztif sajnos egy ève napi 2 pedrisolon kap 10mg. Megtámadta szőratka az arcát ès orvos azt mondta az atkákat is táplája! Reggel viszont mèg nem kap pedrisolont fel se akar kelni, mert gondolom a betegsèg napi kèt szem zinnat 500 mg amit atkák miatt szed kùrába legyengitì imunrendszerèt es persze van neki egy hátsò csìpő fájdalma is! Szeretnèk neki valami állati fájdalom csilapitot de mèg szedi a Pedrisolont nem lehet! Tőbb orvos javasolta kaphat algopyrint fájdalom miat meg lejőn a pedrosolonrol! MERT azt csak ùgy abba hagyni nem lehet! Estleg valakinek eszerü megoldás?
2019. dec. 11. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű megoldás nem random idegenektől kérdezni, hanem hallgatni az állatorvosra.
2019. dec. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neharagudj,de megtettem ezt a rèszt is!A kerdèst azèet tetem fel valaki hátra jár már ebben a cipőben!Nem kivánom hogy átèld azt amìt jelenleg mi átèlünk!
2019. dec. 11. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress egy jó állatorvost.
2019. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
most mire kap pontosan szteroidot, mert vesszek meg nem értem.
2019. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg imunredszere,csipoje,s voltak alkergias tunetei!
2019. dec. 11. 23:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddigi ètrendje reggel egy savlekőtő,azt kèt sèta 250g dado hypoallergen halas tàp,kèt szem pedrisolon,dèlbe egy milgamma,dèlutan sèta,este 250g dado fel kávèskanál máriatővis es 3g huminosav!Amig szöratka nem támadta meg arcát jò is volt!Orvos kezeli most zinatal fürdetem nègy naponta egy gyógysamponnal!Azota alig eszik nincs kedve csak hust sajtot fogad el!Orvos mondta pedrisolonnal le kell allni csak ugy abba hagyni azt nem lehet ès ugy vettem èszre arra rá van állva kutya!(bullmastif)
2019. dec. 11. 23:26
 7/9 A kérdező kommentje:
S van olyan amikor csak kèzböl eszik
2019. dec. 11. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:

oké, értem. Szteroidról fokozatosan állunk le, ezt az orvos el fogja mondani, hogyan kell csökkenteni az adagot.


Bullmasztiff létére nagyon szép kort ért meg, ne adj neki szteroidot ha nem muszáj, de az abbahagyását mindenképp orvos állítsa be!


Ha lejön a szteroidról a savlekötőt is el lehet hagyni, úgyhogy vegyél neki valami nagyon jó immunerősítőt, ami étvágyat is csinál. Pl vetri dmg, vagy dmguard (ez olcsóbb)

2019. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Etesd csak nyers hus (ne diszno) meg fott zoldseggel. Legibkanb csontlevessel. Az a beleit rendbehozza. Az az imminrendszer alaoja. Plusz nyers csont.


A gyogyszert felezd le. 1-2 napig. Aztan negyedeld. 1-2 nap. Aztan semmi.


A jo etrend automatikusan rendbehozza.( A tap kinyirja. )


Az atkakra citeomos vizzel lemosnam. A rovarokat is elriasztja a citrom.

2019. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!