Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogadnak "olcsóbb" minőségű...

Elfogadnak "olcsóbb" minőségű kutyatápot is nagy kiszerelésben az állatmenhelyeken?

Figyelt kérdés
Tegnap jártam kiskunfélegyházán a kutyamenhelyen és arra gondoltam, ha legközelebb megyünk akkor viszek tápot.Mennyivel érdemes beállítani? :)
2010. júl. 20. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet elfogadnak, és bármennyit!Jó gesztus!Hajrá!
2010. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelen pillanapban még legkisebb dolognak is örülnek. Mi tescos kutyatápot veszünk a kutyánknak és még mindig él.
2010. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül mondjuk egy 15 kg-s a tescósból? én ilyen fitfunosra gondoltam amit a fresnapfba lehet kapni
2010. júl. 20. 08:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
teszkós drága, a legolcsóbb a fressnapfos fiesta...de egy fél kg-os konzervnek is örülnek ;-)
2010. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az alpha zooban most 10 kg-os van 1399 helyett 1099-ért (alfi

fressnapfban most nincs akció, szóval a 15 kg-os fiesta 1999 Ft

szánj rá x összeget és abból hozd ki a legtöbbet

2010. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de jó! én is vittem párszor Budapesten a Lelenc kutyamenhelyre...vettem kb 5000ft-nyi tápot, ilyen konzerveset és azt mondták ez 2 hétre elég a kutyiknak :)))
2010. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

olyan szépek voltak és pár kivételével mind nagyon barátságos volt. Lett egy kedvencem, úgy hívják Boglárka, még fiatal, fekete hullámosszőrű a fajtáját nemtudom, de nagyon cuki volt. ha legközelebb megyünk arra akkor viszek nekik valamit.

azért írom h legközelebb mert szolnokiak vagyunk

2010. júl. 20. 09:17
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó gesztus!!bármiennek örülnek
2010. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!