Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem olyan német...

Mondanátok nekem olyan német juhász tenyésztőt, ahol szoktak születni fekete kölykök?

Figyelt kérdés
Már van egy 3 éves (rajzos) német juhász a családnál, most szeretnénk mellé még egyet, viszont feketét. Az ő tenyésztője azt mondta, náluk nem szokott lenni fekete és én még valahogy egy kennelnél sem láttam. Tudtok esetleg olyan tenyésztőről (nem szaporítóról!), ahol gyakrabban előfordul fekete színváltozat?
2019. dec. 17. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő nem tud ajánlani? A keresztfedezések miatt (ami ugye muszáj hogy ne legyen beltenyészet) nyilván kapcsolatban van más tenyésztőkkel is, tőle kaphatnád a legbiztosabb infókat szerintem.
2019. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában munkavonalon születnek feketék.

Bár mostanában már a show vonalnál is megjelentek.Inkább hosszú szőrűek.

Ha itt nem kapsz segítséget, ajánlom a HNJK oldalán a tenyésztőket szépen sorban megnézni. Vagy az MNJK oldalán a tenyésztőket végig nézni.

2019. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jordán Lajos - Wächter von Wächtern kennel.

Nála szoktak lenni feketék, de "csak" hosszú vagy félhosszú szőrben.

Bakai bátornál érdeklődj még, bár nála kevesebb az esély, viszont ha szimpi vagy nekik telefonon, akkor ajánlanak olyat akinél van vagy lesz fekete kölyök a közeljövőben.

A Macho Kids kennelnél mindig van, de ezzel óvatosan. Sokszor hirdet, de mindig odaírja, hogy xy összeg TK-val, YX összeg TK nélkül. Szóval nem az igazi.

2019. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a harmadik válaszolónak! :)
2019. dec. 17. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Jordán Lajost én is ajánlom, egy végtelenül kedves fazon!

Hosszúszőrű fekete van nála, kérdezz tőle bátran!

2019. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha munka vonal érdekel akkor a Korinthiakos Team-ot ajánlom. Most voltak fekete munkavonalas kölykök, és biztos lesznek még. De ők kő kemény munkavonalasok, úgyhogy jóval több munkát igényelnek mint a kiállítási vonal.
2019. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!