Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pacsit hogz kell megtanitani...

A pacsit hogz kell megtanitani a kutyunak?

Figyelt kérdés
A nagypapamnak van egy kutyaja es nyaron itt vagyok vele,hogy tanitsam. Az ult es a feksziket mar kezjelekkel tudja, de a pacsit hogy tanitsam neki?
2010. júl. 20. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy tanítottam, hogy mondtam, hogy pacsi és felemeltem a lábát utána dicséret.Egy idő után társítani fogja és magától is felemeli.Ha már mind2 lábbal tudja akkor tovább is fejlesztheted állva kéred tőle a pacsit nem guggolsz le hozzá és amikor tartod a kezed(amit ráteszel a combodra) már a lábad is emeled.Ezzel azt éred el, hogy mikor emeled az egyik lábad utána a másikat akkor ő is ugyan úgy emelni fogja.Remélem érthető voltam.
2010. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a feladat a lehető legegyszerűbb!akár egy nap alatt is sikerül!amikor épp ül csak egyszerűen fog a kezedbe a mancsát és jól rázd meg, de finoman! közben mondogasd pacsit! adhatsz neki jutalomfalatot is érte! a lényeg hogy a jelekre általában ilyenkor jobban figyel,ezért amikor kéred a pacsit, jól tedd szét a tenyered, hogy lássa mit akarsz
2010. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mancsát a kezedbe rakod és mondod, hogy pacsit. Utána adsz jutalomfalatot. Ezt jó párszor meg kell csinálni. Utána már úgy is menni fog ha nem mondod:::Pacsit! Nekem bevált.
2010. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszike! Kiprobalom :)
2010. júl. 20. 17:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Azert varok meg....
2010. júl. 21. 12:54
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikeruuult! Koszike mindenkinek!:) Harmaqdik alkalomra megcsinalta:)
2010. júl. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!