Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3,5 hónapos kutyusomnak hogy...

3,5 hónapos kutyusomnak hogy lehet megtanítani, hogy ami az asztalon van az nem az övé? Amikor ellépünk az asztaltól, akkor van, hogy felugrál érte és lopni akar.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1.megoldás nem hagytok semmit az asztalon

2.megoldás , tetten kell érni és el lökni az asztaltól és a "fúj" vagy a "nem" parancs szavakat használni , mi úgy csináltuk hogy direkt csalogattuk oda aztán amikor elakarta venni az asztalról a kaját akkor ellöktük és mondtuk hogy fúúúújjj ezt egy párszor megcsináltuk és már nem is csinálja... nekünk kb annyi idős lehetett a kutyánk mint a tied amikor ezt tanítottuk meg neki... egy hónapja ,a mi ebünk most 4,5 hónapos :)

2011. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igen ezt már mi is csináljuk :)


Nincs valami olyan, ami a pozitív megerősítésen alapul? Gondolok itt olyasmire, ha látom esetleg pár méterről, hogy nyugodtan ül és csak nézi a kaját és nem arra készül, hogy ellopja és aztán megjutalmazom?

2011. okt. 19. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem magad leírtad a választ..esetleg próbáld, hogy a tányérjába teszed a jutifalatot
2011. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok, köszi :)

Nem voltam biztos benne, hogy ezzel valóban azt erősítem meg a kutyában :)

2011. okt. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!