Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terhesség, allergia miatt el...

Terhesség, allergia miatt el akarják vinni a kutyám, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Allergiás rá az egyik gyerek és ezért már holnap el akarják vinni. De azt sem mondják el, hogy menhelyre vagy hova. Mit tehetek? 17 éves vagyok, nem az én nevemen van a kutya, de 4 éve csak én foglalkozok vele, senki más.
2019. dec. 22. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, utolsó, ez nagyon durva. Sajnálomy :( kérdező, van valami fejlemény?
2019. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tudjátok vannak ilyen ideiglenes befogadók akik a menhelyek meg alapítványok helyzetén könnyítenek. Nem lehetne az ő segítségüket kérni? Akár menhelyeken keresztül, megkérdezni hogy lenne-e valaki aki befogadná addig a kutyádat amíg el nem tudsz költözni. Úgy hogy a költségeit te álnád, meg látogatnád is persze. Vagy simán kutyás/állatvédős csoportokban kiírni, hátha van egy mezei gazdi vagy kutyabarát a környékeden aki bevállalná.
2019. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már allergiagyógyszeren kellen tartani egy szerencsétlen gyerekt. Az nem c vitamon,hogy élni lehet rajta. Sajnos ha allergia,akkor az állat el kell költözzön.
2019. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Vaaagy, a nő a kölykével. :)
2019. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

“Nehogy már allergiagyógyszeren kellen tartani egy szerencsétlen gyerekt. Az nem c vitamon,hogy élni lehet rajta. Sajnos ha allergia,akkor az állat el kell költözzön.“


Egész évben kell allergiagyógyszert szednem házipor és hasonló allergiák miatt. Miért is ne lehetne élni rajta?

2019. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!