Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF-ról ideiglenesen tápra...

BARF-ról ideiglenesen tápra váltás. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alapvetően BARF étrend szerint etetem a kutyámat, viszont most elutazunk 2 hétre karácsony után és jön velünk ő is.


A szállás fagyasztójának nincs akkora kapacitása, hogy el tudjak tenni neki ennyi kaját és hűtőtáskánk sincs annyi.


Mostanában szeretném átszoktatni a gyomrát a tápra ideiglenesen, viszont hiába olvasgattam soknál az összetevőket, egyik szarabb mint a másik.

Még a Happy dog az, amivel "ki vagyok békülve", de ennél jobbat nem találtam.


Állatost nem láttam az ottani szállás közelében, szóval húst venni nem biztos, hogy tudnék neki.


2019. dec. 22. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2019. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidegen sajtolt tápok a legjobbak.


Marküs Mühle,Platinum,Lukulus, Naturevetal,Mister Mix


Happy dognál meg elég sok jobb táp van amúgy :D ettől is kb minden jobb :D



nem hidegen sajtoltak,de magas hústartalommal rendelkezőek :

Acana,Orijen,Real nature,Taste of the wildneres,Pro Plan, Brit care, Dado stb

2019. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Happy dog alsó középkategóriás, ebben az árkategóriában nem rossz. Hasonló kategória a Josera.

De ott az Orijen red original, olyat még nem láttam, hogy azt bármelyik állat utálta volna, vagy Markus-Mühle, Eukanuba, WoW.

2019. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Happy Dog az azért messze nem a legjobb sőt, középkategóriás táp.

Én N&D-vel etetek, a kutya imádja (sütőtökös vaddisznóst vagy a quinoás szarvasost eszi), azonnal elpusztítja az adagját pedig más tápból volt, hogy egy napig evett egy adagot és azt is fintorogva. Szép tőle a kutya, energikus, a kaksi is jó és makk egészséges. Az összetői nagyon jók, szuperprémium táp, csak ajánlani tudom.

Etettem korábban Acanával is de az én kutyámnak nem volt a kedvence és nagyon sokat kakilt tőle.

2019. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána fogok nézni ezeknek akkor. :)
2019. dec. 23. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én barf helyett leginkább a hidegen sajtolt tápokat javaslom.

Én barfos kutyával járok belső területre, padlószőnyeges terembe tréningezni, ott nyilván nem dobálhatom neki a nyers húst jutinak, ilyenkor platinumot szoktam neki vinni heti 1x és habár elég érzékeny az emésztése ez nem okoz gondot, pedig előtte és utána nyerset eszik, szóval azt személyes tapasztalat alapján tudom ajánlani.

Ha nem a napokban lenne szükséged rá és a pénztárcád is engedi lehet kapni a barfshopban meatlove húsroládot, ezt nem kell hűtőben tárolni és a barfos arányok szerint összeállított, alacsony hőmérsékleten kezelt hús, felbontás után 2 napig jó 1 adag, de több kiszerelésben is lehet kapni. Viszont ők csak januárban nyitnak, szóval jelenleg sajnos nem lehet beszerezni.

A markusnak és a lukullusnak más az állaga, mint a platinumnak, nekem azok beleragadtak a kutyám fogába, kellett utána valami kemény rágcsa (nyuszifül, őzláb), ami lehozza. Szóval ha ezek mellett döntesz érdemes szerintem beszerezni valamilyen természetes fogtisztítót is.


Off: tök jó olvasni, hogy egyre többen utaznak kutyával, jó utazást kívánok nektek :)

2019. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Platinum és az N&D tápjai váltak be a leginkább a BARF mellett.
2019. dec. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó alternatívák még a MeatLove termékek a BarfShopban, ők is elállnak fagyó nélkül :)
2019. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!