Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi Mix 2s vs. Sony...

Xiaomi Mi Mix 2s vs. Sony Xperia XZ2 Compact? Melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Karácsonyra ezen telefonok közül szeretném lecserélni a Honor 8-as telefonomat. A Xiaomi külsőre szebb, de nem víz-és porálló, illetve a szoftvere elég gyenge az én igényeimhez (tiszta Android, de pár plusz, hasznos funkcióval), viszont a Sony elég vastag kávákkal rendelkezik, de a szoftvere az tényleg közel tiszta Android, pár plusz funkció kivételével, pl. a számomra fontos PlayStation 4 Remote Play alkalmazás. De az utóbbi a szoftver miatt 10 ezerrel drágább, mint a Xiaomi. Szerintetek melyik legyen? Sony vagy Xiaomi? Dizájn vagy a szoftver?

2018. jún. 6. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

na ez a jó kérdés.


Kb. dobj el egy kockát és ha páros akkor xiaomi, ha páratlan akkor Sony. :D


na de komolyabban, nekem van sok minden, Samsung, Iphone és vannak Xiaomi-k, meg volt is sok minden.


Na és az a lényeg hogy vettem márkásabb telefonokat, és vettem utána pár xiaomi-t mert olcsó volt és mondták hogy jó telefon, és tényleg nem csalódtam benne. Na és utána most vettem egy Sony-t, egy L1-est, 50.000 volt, azt használom, android-os telefon, 2 GB a ram, 16 GB a tárhely, de azt kell mondjam a Xiaomi note 4 amit előtte használtam az jobb telefon volt.


Tehát azt mondanám hogy ha Sony vagy Xiaomi között kellen választani akkor a Xiaomi-t venném, most még használom a Sony-t de lehet visszarakom a Sim-em a Xiaomi note 4-be és azt haszálom majd, valamiért az jobb.

2018. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mi Mix 2s. Nagyon erős cucc és nem melegszik. A Sony telefonokról nem túl sok jót hallani. Hamar merül, rohadt meleg. :( Pedig design-ban olyan szép. A xiaomi mi mix2s újabb model is, tutti azt venném. Az egész család Xiaomi user. :D Akit tehetek, erre bíztatok, megbízható márka és nincs teliszemetelve, hülye androidos gyökérségekkel!
2018. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!