Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutya néha szökkenve...

Kistestű kutya néha szökkenve fut az baj?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta, hogy nem és sok ilyen kutya van meg át is vizsgáltattam. Csak mondom megkerdem
2019. dec. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor volt röntgen is meg minden, néztek csípőt?

Ha igen és nem találtak semmit akkor nincs baja.

2019. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Röntgen par honapja volt. Ma is atnyomkodta mindenét
2019. dec. 23. 17:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Na elvittem megnézettem egy másik orvossal is. Annyi volt csak a "baj", hogy egy párat a két hátsó lábával egyszerre ugorva futott. Hát mit ad Isten amire oda értem a rendelőbe vagy 3 ember mondta (1 állatorvos, meg 2 állatorvos asszisztens), hogy az ő kutyája is csinál ilyet de szinte minden kistestű kutyus. Megcsavargatta a lábait és azt mondta ő is, hogy semmi baja ha gond lenne felsírt volna és nem viszi röntgenre feleslegesen sugároztatni. Meg ha ilyen baja lenne az komplexebb lenne.
2019. dec. 23. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Patella
2019. dec. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt is megkérdeztem az sincs neki. Akkor a lábai is máshogy állnának és már kölyök korában is lett volna gond. Minden kutya szokott így futni. Szóval köszönöm az eddigi válaszokat.
2019. dec. 24. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!