Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak elméleti a kérdésem, a...

Csak elméleti a kérdésem, a természet, genetika, meg tudna oldani olyan életképes keverék kutyus létrejöttét ami amúgy nem történhetne meg méretkülönbség vagy ilyesmi miatt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Pár éve feltett egy német figura egy videót csivava-németjuhász keverékről (németjuhász volt a szuka, ezért túlélte az ellést). Keress rá a youtubeon.
2019. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy linknek örülnék
2019. dec. 23. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
2019. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Az én kutyám labrador szuka és tacskó kan keveréke. Azt se értem, hogy sikerült, de megoldották.
2019. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Rokonnál a komondor szuka lefeküdt a tacskó kannak. Szó szerint. NAGYON cuki lett a kölyök, egy sárga gubancos szőrű óriástacskó. Kb mint egy basset griffon :).
2019. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, csak nézz szét egy menhelyen tele vannak ilyen kutyákkal...

Itt az utcában meg volt egy rottweiler szuka az is lefeküdt egy tacskó kannak hogy felérje. De láttam én már husky törpe spicc illetve husky corgi keveréket is.

2019. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Simán megoldják. Lefekszik a szuka és kész.
2019. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!