Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta lenne ideális...

Melyik fajta lenne ideális mellém?

Figyelt kérdés
Közepes vagy kis termetűt szeretnék. Alapvetően nem domináns, első kutyának ideális fajta jöhet szóba. Mindenképp kölyköt szeretnék majd de tudnom kell milyen lesz felnőtt korávan így menhelyi vagy keverék most nem jöhet szóba.

2019. szept. 25. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Labradort ajánlom, vagy golden retrievert, esetleg menhelyről is szerezhetnéd őket. Nem értem miért zárod ki a menhelyet, ott is vannak ilyen fajta kutyák, vagy keverék változataik.

Tudom nem éppen kicsi-közepes kutyát ajánlottam, de ennek a kettőnek a természete nagyon jó, első kutyának nagyon tudom ajánlani. Nem kell félni a menhelytől... Pláne, első kutyásnak amúgyis ajánlatos kutyasuliba járnia, bármilyen kutyát el lehet ronatni, ha nem értesz hozzá.

2019. szept. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Kevés az infó...

Te mit tudsz nyújtani neki? Kinti vagy benti kutya? Mennyit tudsz foglalkozni vele naponta? Mennyit fárasztanád?

2019. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
És te mit tudsz neki biztosítani?
2019. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Azt gondold végig, hogy milyen az életviteled, mit tudnál nyújtani egy kutyának. Kint, vagy benti kutya lenne? Mennyi időd lenne csak rá? Sportolnál vele, vagy csak úgy ellenétek sétákkal?

Ezeket gondold át, aztán lehet ajánlásokat kérni.

Fontos, hogy őszinte légy magadhoz, ne ess abba a hibába, hogy juj, most lesz egy kutyám, innentől kezdve majd futok, bringázik, ide megyünk, oda megyünk, holott lustább típus vagy, és úgysem fogod megvalósítani, vagy kínkeservesen, kínlódva, ami egyikőtöknek sem jó.

Szóval állítsd fel a preferenciáidat és UTÁNA keresgélj kutyát.

2019. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ennyire szarsz még a kérdésre is, inkább ne legyen kutyád. Max plüss
2019. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!