Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tuzelhet az ivartalanitott kutya?

Tuzelhet az ivartalanitott kutya?

Figyelt kérdés
Par honapja ivartalanitva lett a 3 eves szuka kutyusom (azert is, h csokkentsuk a daganatos megbetegedest, a ver miatt es a kan kutya miatt is) par napja viszont ujra tuzel

2020. jan. 5. 10:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem is azt kellett volna,de biztositottak rola,h nem fog verezni..aki irta,h nyafogok..nyilvan aggodom,mert mint emlitettem nem viselte jol az elso mutetet sem.aggodom erte,that ha ez nyafogas akkor nyafogok
2020. jan. 5. 12:15
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Most elkötötték, vagy a petefészket kivették? Nagyon nem mindegy.

Hívd fel az orvost és konzultálj vele a kialakult helyzetről.

2020. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Elkotottek megneztem a papirjait.holnap megyek az orvoshoz
2020. jan. 5. 15:43
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Bosszantó, de van ilyen. Ismerősöm is így járt. Ivartalanította, de tüzel. A következő kutyáját el se vitte ez után, mert ezért miért fizessen. Felháborító.

Ezért vágjanak fel 2x egy kutyát, mert az orvos nem dolgozik rendesen

2020. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
En ugyanigy gondolo. Kivancsi leszek mit fog holnap hebegni az orvos mikor kerdore vonom
2020. jan. 5. 20:07
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden orvos áll a tudás magaslatán sajnos.

Nagyon sok ismerősöm utána néz, kihez vigye a kutyát ivartalanítani, még akkor is, ha az éppen valamivel drágább, mint a szomszéd utcában rendelő doki.

2020. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hat en is utana jartam es a megyeben mindenki azt mondta,h o a legjobb😞
2020. jan. 6. 06:50
 18/20 A kérdező kommentje:
Az orvos suerint hugyuti vertozese van...adott antibiotikumot es azt mondta,h a kan a verszag miatt koveti..1 het mulva,ha meg a kan mindig koveti akkor menjunk vissza csinalnak hasi ultrahangot es vervetelt is..jah es mondta,h ha ujra kell muteni garanciaba megcsinalja...(mintha egy mosogeprol lenne szo)helyi erzestelenitessel..mondtam is,h felejtse el.
2020. jan. 6. 17:42
 19/20 anonim ***** válasza:
Helyi érzéstelenítéssel :DD
2020. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jézusom, ilyen állatorvos tényleg létezik???
2020. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!