Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Fehér színű váladék jön...

SOS! Fehér színű váladék jön a szuka kutyám nemi szervéből és nagyon legyengült, alig bír lábra állni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
5 órára kaptunk időpontot a dokinál, de tippem sincs mi lehet a baj. Tegnap még nem volt semmi baja, teljesen normális volt minden :(! Van valami ötlet, hogy mire számíthatok? Találkozott már valaki ilyennel? Nem eszik, fecskendővel itatom.
2010. júl. 21. 14:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

vidd orvoshoz!!aztán mesélj h mi volt!!!remélem felépül puszi neki:)

nem lehet h gomba fertőzés???mint a nőknél is szokott lenni

2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, miért idegesítitek fel szegény gazdit, nem ismerhetitek a körülményeket.

Nálunk/vidéken lakom, kisvárosban/ is csak estefelé ér rá az állatorvos.

Itt a kutya nem létkérdés, mint mondjuk egy tehén, vagy hízó, vagy ló!

A kutya akkor lesz ellátva, ha az orvos este már hazaért a haszonállatoktól.

Nekem nincs autóm, én se tudnék hirtelen másik városba utazni egy állatorvoshoz, egy beteg, magatehetetlen kutyussal.

Ez a magyar valóság, sajnos!

Bízzunk benne, hogy nincs komoly baj a kutyával, és a gazdája jó hírrel jön este.

2010. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Pyometra.

Ha szerencsétek van túléli.

Szorítok.

2010. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem írta meg a kérdező,hol él.
2010. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

17:11 !

nem gondol egyből senki arra, hogy nomád körülmények között él a kérdező :)

nekem a kutyám olyan, mint a testvérem, és ha ő is "haldokolna"(ki tudja, itt miről vna szó), zaragatnám fel az összes ismerősömet, akinek van kocsija

értem én, hogy a tehén is megélhetés, de inkább dőljön ki egy tehenem, vagy akár az összes, én spórolnék mindenen maximálisan, de a "legjobb barátom" sokkal többet ér

(bár, én nem ilyenből élek)

bár, tudom (ismerősök) ott tanyán a kutya csak kerti dísz láncon :)

2010. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ! Sajnos méhgyulladás, de a doki szerint nagyon az elején elkaptuk. Kapott két injekciót és antibiotikumot. Minden rendben lesz és ahogy felépül ivartalanítás.
2010. júl. 22. 08:39
 17/18 anonim ***** válasza:
akkor jó még szerencse!!!puszi neki
2010. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Örülök.

Bár én nem értek hozzá,de a legjobb gyógymódja a méhgyulladásnak az ivartalanítás. Az antibiotikum kúra sajnos ritkán elég hatásos. Nem is nagyon alkalmazzák,esetleg nagyértékű tenyészkutyák esetén.

Reméljük nektek bejön!

2010. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!