Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van más egyedi feliratos hám...

Van más egyedi feliratos hám a Július K9-en kívül?

Figyelt kérdés

Vak, kistestű kutyámnak lenne. Szeretném ráiratni az egyik oldalára, hogy "Vak vagyok", a másik oldalára, hogy "I'm blind", így mindenki egyből értené, hogy óvatosan közeledjen.


Van esetleg más ilyesmi hám, ami kevésbé zárt?


2020. jan. 11. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Egy kutya kiállításon láttam Bende márkájú hámot nagyon tetszett, webáruházuk van magyar nyelven.
2020. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha találsz olyan hámot, amire ráfér a felirat, akkor textilfestékkel akár te magad is ráfestheted a hámra, olyan stílusban ahogy szeretnéd :)
2020. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én Lidl-ben vettem hasonló hámot kistestű kutyámra, de nem állandó termék. Aliexpressen biztos van, ha kivárod a szállítást (posta). A felirat tépőzáras, lehet cserélni, egyedileg is készítenek csak feliratot, mivel hasonló az ilyen hámok kialakítása, a felirat is kompatibilis.

[link]

2020. jan. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

A kérdező olyan hámot keres, ami kevésbé zárt. Ha jánlotok neki pont ugyan olyan fazonút, mint a k9-es, akkor az szerintetek mennyivel lesz nyitottabb? Nem sokkal.


A k9-nek van hevederhámja, ami nem olyan zárt, de ugyanúgy feliratozható. Azokat nézd meg.


A legtöbb feliratozható hám olyan fazonú, mint a normál k9.

2020. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle fazonú hám van, Aliexpressen sok noname is, ami minőségben nem rosszabb a márkásaknál (angol nyelven "harness" a kulcsszó, a felirat viszont tépőzáras, amit több cég is legyárt egyedi felirattal, és minden olyan hámra fel lehet rakni, amihez tépőzáras felirat felrakható. Ennyit kell figyelni, fazonból meg a kérdező tud válogatni.
2020. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, körbe nézek.


Igen, a k9 hevederhámot néztem én is, de sajnos a legkisebb méret is nagy lenne a kutyámra.

2020. jan. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!