Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mikor - hány órakor -...

Ki mikor - hány órakor - szokott kelni kutya mellett/miatt? Szobakutyus gazdik válaszát várom.

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap reggel 6 kor, hogy tudjak vele még sétálni egy fél órát, hétvégén pedig reggel 7 körül kelt.
2020. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En keltem a kutyat. Sajat cegem van,otthonrol dolgozok.
2020. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Második! (Nem, nem Doktor Genya emberéhez szóltam.)


Reggelente felkelve mikor kelted az ebet-e?

2020. jan. 12. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Nincs rendszer. Vmikor 5-kor kelek vmikor 9-kor.

En kelek,ot hagyommeg aludni. Elkestulok,akkor keltem es adom a levest,nyershust,csontot,zoldseget neki. Aztan oltozunk es leviszem. Igen,ot is oltoztetem. Kemeny kutya,de fazos.

2020. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7-8 körül szoktam kelni (itthonról dolgozok) A kutyát még ilyenkor is csak úgy ki kell rángatni az ágyból, hogy legalább pisilni kimenjen az udvarra. Aztán kaja után fogja magát és még 11-ig visszafekszik.
2020. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen ez a lusti fajta?
2020. jan. 12. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Hétköznap 6kor kelek, akkor le is viszem, hétvégén nincs rendszer, van hogy 7-kor fent vagyok már, van hogy csak 10kor. Megvárja.
2020. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Munkanapokon, amikor nem vagyok szabadságon, 5-kor kelek, munkahelyre legkésőbb 9-ig kell beérni, így indulás előtt otthon reggelizni is van időm. Szabadnapokon és hétvégén (ha nem áthelyezett munkanap a szombat), ha nem kelünk korán program miatt, tovább alszunk, a kutyám is szeret lustálkodni, ha program van, attól függ.
2020. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hétköznap 6-kor, ha korán végzek csak 7-kor és csak egy eü. kört megyünk, mert utána délig még simán alszik, szóval a nagy séta átkerül koradélutánra.

Hétvégén 10-11 körül, én is és a kutya is szeretünk sokáig aludni, általában olyankor is én keltem, szerencsére hamar megszokta, hogy addig alszik, amíg én, ő csak kivételes esetekben kelt fel, pl. egyszer felfázott meg volt egy csúnya hasmenéses bélgyulladása, akkor nem tudta visszatartani és jelzett, hogy menni kéne, különben baj lesz, szóval csak inkább jelez, ha ő kelt, pedig amúgy nem egy lusta kutya, a nagy a mozgásigénye, sokat sétálunk, csak alkalmazkodott ehhez a rendszerhez.

Viszont a hétvégi szundiért cserébe előző nap még este 10-11 körül megyünk egy eü kört, azt nem szeretném, hogy sokáig kelljen visszatartania.

2020. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2-es valaszolo vagyok. Amerikai staffordshire terrierem van. Heti 3-szor futunk 10 km-t a szabadban oraz nekul hoban,fagyban,esoben. Ma is voltunk - 7 fok volt. Ezenkivul birkoztatom ,jatszatom a csaladbol a masik hasonlo kutyaval :D

Nem nevezheto lustanak😂 2 eves kiskolyok. Most rendelek nemi huzohamot:D Nagy sulyokkal gyurok rendszeresen,h ne rohognon ki,ah napota tobbszor beprobalkozik,mennyire vagyok eros.

Van motivacio rendesen :D

2020. jan. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!