Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám morog rám,39. hétben...

Kutyám morog rám,39. hétben járok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy kutyusunk,5 éves múlt. Eddig semmi probléma nem volt , illetve nagyon jó a kapcsolatunk,simán enged bármit amit más kutya lehet nem engedne. Most 39.hétben járok,és egyszercsak elkezdett rám morogni. Pár napja észre vettem,hogy néha-néha fordítgatja a fejét ha mocorog a baba,szerintem hallja/érzi,de ennyit lépett csak,most pedig morgott. Aludt derekam mellett,felkelt rÁm nézett és morgott. Aki esetleg volt már ilyen helyzetben vagy tapasztalta bárhogy,meghallgatnám véleményét. Nagyon elkeserített most ez a nem várt viselkedése.

2020. jan. 16. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem hallottam ilyet! Pontosan tudja, hogy várandós vagy és a várandósokkal még a falka is toleránsabb.

Talán ezeket kérdezd meg:

[link]

2020. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%

Lehet, hogy haragszik, meg van sértve, hogy nem sokára már nem ő lesz a nagy kedvenc. "Osztozkodnia" kell rajtad és ezt most nehezen viseli talán.


Szerintem majd a baba születése után egy kicsivel abba hadja.

2020. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, en ismerek egy husky lany kutyat. Roluk tudni kell, hogy nem mindegyik gyerekbarat kutya (vannak meg ilyen fajtak). Az O gazdaja az elso ket hetben meg csak egy helyisegben sem hagyta a kutyat es a gyereket, addig pedig szepen lassan osszeszoktatta oket. A masodik gyerekuknel mar nem volt ilyen problema, ott egybol bekapcsolt a kutya orzo-vedo uzemmodba.

Ne vard el a kutyadtol, hpgy egybol tudni fogja, mit kellene tennie. Tanitsd meg neki, mert azzal a gyermeked egy tarsat kaphat. :)

2020. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsot és tapasztalatokat! :) Azóta sem volt furcsa viselkedése. Illetve,játék közben szokta harapdálni a kezem (nyilván óvatosan) ha pedig hasamra teszem a kezem akkor egyből elkezdi nyalogatni meg sem fordul fejében,hogy harapja. Lehet a végén legjobb barátok lesznek:)))) örülnék. Én helyzetem is megkönnyítené. Nem szeretném ha külön helységben kéne majd lennie.
2020. jan. 22. 01:10
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Minden kutyuska igy jatszik, emiatt ne szabadkozz :) az en kezem mindket kutyamnal kolyokkorukban ugy nezett ki mintha vadmacskaim lennenek a kis tuhegyes fogaik miatt :D

Ha turelmes es konzekvens leszel szerintem hamar ossze fognak szokni. :)

2020. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!