Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám az elmúlt két hétben...

A kutyám az elmúlt két hétben négyszer is bepisilt, öt éves, teljesen szobatiszta. Nem éjszaka, hanem napközben, kb. egy órával azzután, miután bejöttünk, nem a helyére, össze-vissza. Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
TEgnap, meg ma volt a két utolsó, kb. ugyanoda, a tegnapit persze feltakarítottam normálisan, a szagát tuti nem érezte, megszidni nem szidtam egyáltalán, mert annak nem volt helye most. Holnap megyünk orvoshoz, de nagyon ideges vagyok, mert nagyon-nagyon-nagyon fontos (tényleg az, de hosszú, hogy miért) hogy ilyen ne történjen többet.
2012. febr. 21. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cukorbetegség gyanus. De a doki majd csináltat vérképet.
2012. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem felfázás, vagy valamilyen húgyúti fertőzés.
2012. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor csinálta ezt, amikor felfázott ill. hólyaghurutja volt. Ez vizeletmintával kimutatható.
2012. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi, de nem iszik többet, mint szokott, és úgy tudom, h a cukorbetegség az azzal jár, hogy többet iszik a kutya.

Egyébként ha esetleg vérképre kerülne a sor, akkor mennyi idő, míg azt kiértékelik?

2012. febr. 21. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
ott helyben csinál az orvos gyorstesztet.
2012. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nektek is köszönöm a választ! Arról tudtok esetleg valamit, hogy mennyi idő amíg a vizeletmintát kiértékeliK? Nagyon -nagyon fontos lenne, hogy mihamarabb megszűnjön a dolog, azért is vagyok ennyire megijedve...
2012. febr. 21. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Vigyetek pisit, szerintem el fogja küldeni kivizsgálásra, nálunk 2 nap alatt megvolt az eredmény. Egyébként pedig 1700 Ft volt.
2012. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha holnap elküldi, péntekre már meglesz!
2012. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kutyám laboreredményeit aznap meg is kaptuk, amikor vért vettek tőle. E-mailben elküldték.
2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Mekkora mennyiségre van egyébként szükség? Most elkezdtem gondolkozni, hogy hogyan is lehetne pisit gyűjteni, de őszintén szólva egyelőre fogalmam sincs... Tudnál erre valami ötletet adni esetleg?

2012. febr. 21. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!