Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki domináns ebben a helyzetben?

Ki domináns ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van két szuka kutyám. A fiatalabb párzó mozdulatokat végez a nagyon. A nagy pedig le se tojja, nem kergeti el. Ez mit jelent? Hogy megalázkodik vagy épp az ellenkezőjét?
2010. júl. 22. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti ,hogy megalázkodik.
2010. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Szukakra, ha nincs kan a kozelben, jellemzo az onkielegites, nincs benne semmi rossz. A nagy nem csak "erti", hanem meg is erti a helyzetet, nem zavarja. Egyebkent o a dominans. Vedd eszre, hogy a kicsi neha keri tole a babusgatast.
2010. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

ma 16:43

Úristen, ilyen hülyeséget -.-'

egyértelmű hogy aki megugrálja a másikat, az az hogy ő a domináns, a nagy pedig elfogadja. méghogy önkielégítés -.-' te nem vagy komplett

2010. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont fordítva. A naggyal nem lehet játszani, nem lehet fojtogatni játékból, rálépni stb, amit a kis társával megtehet szóval szerintem a nagy a főnök, de gondoltam valaki jobban ért hozzá itt...
2010. júl. 22. 22:10
 5/9 Akiteki ***** válasza:
Ha ennyire értesz hozzá, minek kérdezed? Egyébként pont fordítva. De úgyis jobban tudod.
2010. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már bocs hogy leírtam a véleményem... Talán az elősszakértőknek vagy a másodiknak kéne hinnem? Okosakat mondtak, mi? xD Te se mondtál valami nagy dolgot, érvek, akármit...

Nekem legalább van érvem. Pl sok kiképző mondja hogyha rosszat csinál a kutya akkor zárjuk ki. Talán ezt teszi a nagykutya is. Letojja mit csinál a kicsi... Amúgy meg egyetlen egy dologból nem lehet következtetni mert minden másban ő van alul... Na mindegy bocs hogy meg mertem vitatni.

2010. júl. 22. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha vannak kiképző ismerőseid ,akkor mi a bánatért nem tőlük kérdezed meg ,hogyha nekünk nem hiszel?
2010. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

08:56

annnyira igaza van :D nem mindegy mit válaszolunk, ha úgyse hiszed el?

2010. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem bocs. Ti nem ismeritek a kutyáim csak egy kiragadott pillanatot. És ez a pillanat nem minden nap történik meg hanem kb egy évben egyszer. Minden másban a nagykutyának van a legtöbb joga. Tehát nem hinném hogy a mérleg a kicsi felé billen. Ezt szerettem volna megvitatni nem kétszavas válaszokat kapni. Ha szerinted a kicsi kutya van felül csak azért mert életében egyszer megd*gta a nagyot akkor indokold meg!
2010. júl. 23. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!