Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek újra én a...

Hogyan legyek újra én a domináns? Srácok voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég domináns vagyok, a legtöbb ember tisztel engem.

Viszont most van egy haver, akivel sokat lógunk együtt. Fogalmam sincs hogyan, de felülkerekedett rajtam. Amikor a társaságában vagyok néha olyan gyerekesen viselkedem, és totál hülyének érzem magam. Nem tudom miért van ez.

A srác mégcsak nem is egy alfahím, sőt inkább lúzer. Átlagos. Mégis akaratlanul is behódolok neki, úgy érzem.

Ez még nem is lenne baj, de ő ezt kihasználja!!!! Gondolom nem kell mondanom ez mennyire idegesítő és kényelmetlen érzés nekem.


Hogyan lehetnék tiszteletparancsolóbb, dominánsabb? Mit tegyek, hogy újra én legyek a főnök (mert az elején így volt)?

Nem kell a rizsa, hogy ne akarjak mindig én irányítani, nem erre vagyok kíváncsi, köszönöm.

Jelen helyzetemben nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy alárendelt legyek.


Esetleg valami tipp, hogy mire gondoljak amikor vele vagyok, vele beszélgetek?

Nézzem le vagy mire gondoljak? Nem tudom mi válna be ilyenkor. Eleinte még megy, de aztán érzem, hogy néha a válaszaimmal megint csak idiótának állítom be magam.

Ha vele vagyok úgy érzem magam, mint valami köcsög... :D

De egyébként jó haver és több dolog összeköt minket, ezért nem koptathatom le.

És különben is szeretnék megoldást találni a problémára, hátha máskor is kerülök ilyen helyzetbe...


Remélem valaki érteni fogja mi zavar, és kapok hasznos választ.

KÖszönöm.


2010. ápr. 21. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora egy idióta vagy. Ebből is látszik, hogy nem te vagy a dominánsabb. Mi történt, az agy felülkerekedett a testen? Amúgy a dominancia csak akkor kell amikor csaj is van a közelben, máskor felesleges. Itt önértékelési problémák vannak, tehát paraszti nyelven lefordítva eddig sem voltál domináns csak azt képzelted magadról.
2010. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mekkora probléma~ -.-

Elég ha leszarom módon bánsz vele, már az is egyfajta dominancia.

2010. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólóknak.

Ez ellen nem lehet mit tenni. A dominancia főként adottság. Ha ő a dominánsabb, az ellen nem tudsz mit tenni.

Meg ha te köcsögnek érzed magad, akkor tudod, hogy mit érezhettek azok akikkel beszéltél még a haverod előtt. Akkor ők érezték magukat köcsögnek...

Egyszerűen ne foglalkozz a dominanciával, elég lesz akkor, ha 1 csajt akarsz megszerezni. És akkor is csak a belső számít, nem a dominancia. (legalábbis a normális lányoknál)

2010. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársam(fiú) pont ezért veri a lányokat,engem is néha üt.DE!őt is ütik,és nincsen igazi barátja,mert túl nagynak képzelte magát még annak idején.Persze sosem volt nagy,csak ő azt képzelte.Az,ha ő megüt egy lányt,az neki miért dícsőség szerinted?Azért,mert ő azt gondolja,hogy ezzel a többi fiú majd jobban tiszteli és megbecsüli.PEDIG DEHOGY IS!!!xĐ

csak kiröhögik,és azt mondják neki,hogy "jajj,de hülye vagy"..meg állandóan megverik(igaz nem nagyot adnak neki,de sokszor megteszik,hogy piszkálják emiatt)

ÚGY LEGYÉL DOMINÁNS,hogy például inteligensen,normálisan viselkedj a lányokkal,beszélj velük is(keveset),és rendes legyél a többi fiúval.De maradj olyan macsó,aminek képzeled magad,és emelett add egy kicsit önmagad is.Mert az erőltetett macsókat a csajok lenézik ám:D csak az igazi macsókat szeretik a csajok:D akik persze rendesek is..

2010. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia én lány vagyok de teljesen megértelek. Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Szinte mindig én vagyok az akire felnéznek akivel tudják hogy nem kéne ujjat húzni, mégis vannak kivételek és engem is nagyon zavar, mert nehezen tudom lenyelni a békát, de megpróbálom, mert tényleg nem kell mindig nekem lenni a középpontban.
2010. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak van igaza.
2010. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szóról szóra ugyanezt a kérdést tetted fel, annyi különbséggel, hogy ott lányokhoz szólt...
2010. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz én csak ezt az egyet írtam ki a többi teljesen más téma.
2010. szept. 3. 23:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Tényleg SOHA nem tettél még fel hasonló kérdést...


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2010. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem a kérdést és AZT NEM ÉN ÍRTAM KI !!!


Köszönöm, hogy belinkelted most rögtön írom is a mailt a gyk-nak, hogy kifejezzem felháborodásom, amiért hagyják, hogy valaki gúnyt űzzön belőlem!

2010. szept. 9. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!