Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi mozgatás, fárasztás...

Mennyi mozgatás, fárasztás szükséges egy pitbull jellegű kölyöknek, hogy a lakásban "kb" csak pihenjen?

Figyelt kérdés

Maximum 3x2 órám lenne mindenhogyan rá. Amit kint szabadon futkározással, meg sétával, meg tanítással/feladatozással tudnánk tölteni. A lakás elég kicsi, így bent nem tudnánk nagyon semmit csinálni, viszont az eső meg a hideg minket nem zavar, főleg, ha folyton mozgásban van. A kölyök 4 hónapos. Elég neki ennyi, vagy esetleg elég 4-5 óra is, ha aktívan töltjük?

(Talált kölyök, "szerencsére" pont betegszabin voltam, amikor az utamba tévedt, két hetet, amíg a gazdáját kerestem itthon voltam, állandóan vele voltam, de most mennék vissza dolgozni hétfőn. Így tudom csak megoldani. Nem szeretném azt se, hogy szenvedjen, se, hogy szétszedje a lakást. De már megszerettem, nagyon helyes és ha meg tudom oldani, akkor vállalom.)


2020. febr. 1. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyit nem fogsz tudni fárasztani rajta, hogy amíg dolgozol, ki legyen ütve.

Valahova kerítsd el, vagy szerezz be szobakennelt.

2020. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szobakennel ideiglenesen jó lehet,mert a kölyök kutyák alszanak pár órát és aztán aktívak.

Tehát hiába fárasztod le munka előtt, pár órát aludni fog, de azt ne várd,hogy 8-9 órát majd végig alszik.


Kölyköknek többször kevesebb mozgás ajánlott, 2 óra intenzív mozgás az ízületek miatt nem szerencsés egy 4 hónapos kutyának.


1 éves korig annyit mozoghatnak a kutyák amennyit maguktól akarnak, oké dobálod neki a labdát stb vagy játszik más kutyákkal,de amint fekszik le,meg belassul onnan tudod hogy az neki elég. Többet nem szabad ráerőltetni.


Míg nagyobbak nem lesznek addig nehezebb a dolog. Ha szépen beáll a rend,szobatiszta lesz stb. Onnantól egyszerűbb lesz.

2020. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Tartsd be a sorrendisegi szabalyokat!! Etetes,ajton bemenetel,elbucsuzas,megerkezes. Ha ezeket betartod es erzi bekole,h te vallalod es alkalmas vagy a vezer szerepre,megnyugszik es belszul.


Mi a feleves amstaffunkhoz is felakoltunk minden fontosat 2-3 meternel magasabbra! Meg ajtos szekrenyekbe!! Taska kabat stb is legyen fonnt vagy szekrenyben. Konyvek is.


A kajat jol zard el hutobe kamraba. Mer a pitbullunk(2 eves) helybol 2 metert ugrik :D


Tartsd meg. A kozos elmenyek es a sok szeretet sokkat tobbet ad az eletunkhoz,mint az er,amit tonkretesz. Ami fontos ,rakd el,fel.


Ne ragaszkodj a targyakhoz. Ezt meg kell tanulnod. Papucsot is feltesszuk ilyen fiatal kutyanal,amig alszunk. ❤️😂

Orat keszenzt telefont szekrenyben tarts . Elol ne hagyd.


Elozd meg a dolgokat!



A pitunk sokkal okosabb,mint barmelyik kutyank. A cuccunkat a mienk nem teszi tonkre. De o egy evesen jott a sinterrol. ❤️


Tessek felpakolni! Atnezni a lakast! Mi is belvarosi kislakasban lakunk! Butorok nalunk is egymas tetejen vannak.


Semmi idegesseg,orditozas ne erje foleg ne verd meg. Ez fontos. Akkor elveszted a tiszteletet es azt ,h hallgasson rad.

2020. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!