Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz kan (10 hónapos)...

Levi :)))))) kérdése:

Kuvasz kan (10 hónapos) milyen szárazeledelt ajánlanátok? Ár: Ne legyen túlértékelve. Minőség: Premium (Nem szükséges High Premium [ szerintem])

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
N&D, Real Nature. Mindkettő jó minőség, de nem high premium. Az ára is alacsonyabb. Van belőlük csomó íz.
2019. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Inkabb ird le mennyi penzt tudsz ra szanni, ugy konnyebb ajanlani.
2019. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Középkategóriástól felfelé haladva:Josera kids, Bosch junior, Taste of the wild high prairie puppy, Brit premium, Eukanuba puppy large, Markus-Mühle black angus junior, Applaws puppy large, Orijen red.


Gondolom, azt akartad írni, ne legyen túlárazva... Szerintem a Royal Canin a minőségéhez képest túl van, de az Orijen, akár milyen drága, de nagyon jó összetételű, nem nagyon hallottam róla rosszat, tapasztalni sem tapasztaltam semmi negatívat.

2019. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Kuvasz kanomnak kölyökként husse tápot adtunk+zöldkagylót az ízületeihez.

Felnőttként Joserát kap. Nem a legminőségibb, de viszonylag jó és megfizethető.

Sokan szeretik még a brit prémiumot. Nekünk az nem vált be

2019. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. dec. 27. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb kérdezd meg az állatorvost, mit ajánl a pénztárcádnak megfelelően, ő ért hozzá.
2019. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az N&D nem prémium, hanem szuperprémium táp, és a több mint 20 ezer forintos árával nem épp az olcsó kategóriába tartozik. Nagyon jó táp egyébként, én is etettem vele, de nem biztos, hogy erre gondolt a kérdező.

Amiket én ajánlanék: Josera, Brit Premium, Lukullus, Markus Mühle, eggyel drágább kategóriában Brit Care.

2019. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Susa és Brit tápokon nőtt fel a kuvaszom. Most 7 éves. Télire spanyol tápot adok neki V.I.P. dog Active, illetve sok főtt csirkehúst.
2020. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!