Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HA sátorba mentek campingezni...

HA sátorba mentek campingezni a kutyával, hol alszik?

Figyelt kérdés
fontos lenne. A barátommal megyünk ketten nyaralni és visszük a kutyusomat is.:) és hát nem örülnénk ha a kutya kb közöttünk aludna. :D kikötitek a sátor elé? vagy ott marad amúgy is? félek hogy elkóborol:S
2010. júl. 22. 23:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
bosánat közbe írtak...utolós előtti...
2010. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
elég jólnevelt és nem szökne soha, de sosem lehet tudni, még nincs hozzászokva ezekhez, ez az első "bevetése."
2010. júl. 23. 00:46
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is nagyon ragaszkodó. És olyan helyen sátorozunk amit régóta ismer... Mégis bent kellett az eső miatt aludnom egyszer és reggel arra ébresztettek hogy menjek mert a kutya nem enged senkit a sátor közelébe így nem lehet kölzekedni... Egy idegen helyen akérmilyen megbízható a kutya nem szabad csak úgy kint hagyni...
2010. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Olyan helyre verjétek fel a sátrat ahol,nem zavar senkit a kint hagyott kutya,mert bevinni azért nem kéne,kikötés nélkül én meg nem hagynám kint,mert akármilyen jól nevelt,hallhat vagy láthat olyat ami elcsalja tőletek.
2010. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nos nem is tudom én mint az én kicsi drágámat imádo beraknám aztán együt aludnánk:)
2010. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
attól, hogy megvan a helye, még nem a "melósom", és nem divatkellék. bunkó.
2010. júl. 23. 01:17
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem a párnáját, azt leraktam a SÁTORBA a lábamhoz, oldalra.

Kint nem hagytam volna, mert egy csomó róka mászkál arra éjjel, és elborult volna az agya rá.

Egyébként elsőkempinges volt, de nagyon jól viselkedett, olyan is volt, hogy amíg a sátor előtt boroztunk, ő bement aludni :)

2010. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
kis kutyám van ezért a sátorba alszik,de ha nagy kutyám lenne akkor famellé sátoroznék és utánna oda kötném őt is
2010. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi szoktuk vinni, az első évben még megkötöttük éjszakára (lehet kapni olyan kicsit a dugóhúzóra hasonlító fém valamit amit le kell tekerni vagy verni a földbe) a sátor széléhez pórázzal de a sátor előterében aludt... Később már nem is kötöttük meg éjjel bent alszik a takaróján, de ha akar akkor kibújhat a sátorból (tavaly egyik reggel meg is tette el ment kunyizni az egyik szomszédhoz :D). Mondjuk mi egy elég nyugis helyre járunk és naggyából mindig ugyanott sátrazunk és a szomszédok is többnyire ugyanazok.

Nekünk egy 4személyes 2hálófülkés nagy előteres/nappalis sátrunk van és ebben vagyunk ketten a férjemmel + a kutya.

2010. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!