Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen munkák vannak amelyek...

Lizaa kérdése:

Milyen munkák vannak amelyek kutyával foglalkoznak? Többi lent

Figyelt kérdés

Milyen munkák vannak amelyek kutyával foglalkoznak, és jól meg lehet élni belőle? Nem állatorvosra gondoltam. Amihez kell egyetemi végzettség esetleg főiskola

Szóval nem menhelyen dolgozó akarok lenni.

Biológia tagozatos vagyok egy gimiben

Segítenétek nekem? Nagyon érdekelnek a kutyák (minden mennyiségben : viselkedés felépítés genetika tenyésztés)

Önkéntes vagyok egy menhelyen, kutya kiképzői okj-s tanfolyamot jövőre fogom elvégezni de azt csak hétvégente fogom hasznosítani nem pénzért de ez mellékes

köszi előre is a segítséget :)


2011. nov. 3. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy házat nagy kerttel, vagy akár egy kisebb telket a házadhoz közel, kerítsd el, és legyél kutyatenyésztő!
2011. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kutyás rendőr/ bizt. őr
2011. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy rendes tenyésztő nem él meg belőle aki becsületesen csinálja , szaporító meg nem akarok lenni.


Kutyás rendőrnek alkalmatlan lennék sztem :(

2011. nov. 3. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
fiú/lány vagy?
2011. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány
2011. nov. 3. 18:48
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Szerintem jól megélni manapság csak a bankigazgatók tudnak. Az állatorvoson kívül bármelyik kutyás foglalkozásból legfeljebb tengetheted magad.
2011. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Texas Tex válasza:
Én tenyésztő vagyok és szerintem Magyarországon nem tudsz semmilyen formában megélni kutyákból. Esetleg több évtized alatt szerzett tenyésztői állománnyal és kapcsolattal. De most még úgy is nagyon bizonytalan.
2012. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Texas Tex válasza:
Viszont van ismerősöm, aki rendőrkutyákat képez ki és eladja külföldre őket. Abban van pénz, de kell nagyon sok szakértelem és kitartás. Meg a vakvezető kutyákra is nagy a várólista. Tehát kicsi a kínálat és ha jól tudom elég sok támogatást fel lehet venni erre. Nézz utána ennek...
2012. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!