Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a pitbullom,...

Mivel etessem a pitbullom, hogy a legjobb formája legyen? 3 hós, kan.

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Harcikutya?
2020. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Mindenképpen minőségi kölyöktáp, fontos,hogy magas hús tartalmú legyen.


Vagy nézz utána a BARF -etetésnek.


Ami fontos inkább legyen kölyökként vékonyka,mint sem dagi,mert különben az ízületek tropára mennek.

2020. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#1: Nem. A jó formát úgy értettem, hogy egészséges, energikus, aktív, szép és erős legyen, a lehető legjobban.

#2: Ha éheztetem, az miért jó? Mármint ha vékony, akkor éhes, vagy éppen pont nem. Az miért tesz jót a fejlődésének? A legtöbb kölyök kis pufi, kerek, ahogy nőnek úgy is eltűnik. De nem akarom, hogy dagi legyen, de azt se, hogy vékony. Legyen horpasza, de bordái ne.

2020. febr. 5. 21:53
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és még valami kettes, milyen tápot javasolsz jó minőség alatt?
2020. febr. 5. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Pedig el kell keserítselek egy jól izmolt pitbullnak látszanak a bordái. Ha meg megfeszul a kutya akkor meg mégjobban kilátszanak a bordák de ez mellé szépen jól izmolt. Ez persze a fajta tiszta piteknél megfigyelhető ennyire szépen.


A lényeg hogy inkább legyen picivel vékonyabb kölyökként mint dagi. Már kinőtt a dagi kiskutya korból, akkor még normális a pufiság 3 hósan már nem annyira.

2020. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Oké, értem.

Köszi, hogy leírtad:)

Szóval milyen táp legyen?

2020. febr. 5. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

2. vagyok


Nem azt írtam,hogy éheztesd :D csak azt,hogy ne hízzon el,tehát nem baj ha vékonyka. Sokan túl etetik a kölyök kutyákat.


Acana, Platinum,Pro Plan, N&D, Carnilove, Lukulus, Naturavetal,Marküs mühle,Mister mix,Brit care,Real nature


Mindegyikből van kölyök táp is.


Megnézed árban melyik jön be inkább, mister mix eléggé új táp, hidegen sajtolt és szerintem jó áron van.


De igazából nézegesd meg őket aztán amelyik szimpibb rendelj belőle, meglátod hogy fejlődik a kutya.


Nyilván az előírt adagot ad neki.

2020. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

legalábbis a zacsin lévő adagolás egy út mutató,eltérő igénye lehet a kutyádnak,de ezt majd kitapasztalod.


Interneten meg pites csopikba nézhetsz képeket is akár,hogy fiatal kutyák hogy néznek ki.

2020. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ú, köszi, ez a Carnilove nagyon tetszetős nekem, talán a neve miatt, vagy a zacsi miatt, meg persze, hogy egészségesebb, mint ahogy én létezem:D
2020. febr. 6. 15:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyershus,nyershal,nyers csont,fott zoldseg. Ha nem zsigerelt a hal,pont megfelelo belsoseghez jut!!!


A tapos kutyak mind erotlenek es lepusztultak a barfosokhoz kepest. Ezt latom mar 12 eve. A jatekot meg futast se birjak ugy es nem olyan magasfenyu a szoruk se meg nem olyan hibatlan fogkomentes hofeher a foguk. !!! A buz

Irigy is rendszeresen urul barfnal.

Egy pit nem sokat eszik szinhusbol meg csontbol. Olcsobban jossz ki,mint a tapokkal. Mert a tapbol joval tobb mennyiseg fogy kilora. Becsapos. Meg a kesobb kijovo hianybetegsegek a tapoktol.

2020. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!