Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint adjak a 7...

Milyen vitamint adjak a 7 hónapos foxi kiskutyámnak, mert eléggé megnyúlt és hogy a lábai erősödjenek?

Figyelt kérdés
Olyan vitamint keresek, ami az izmait, izületeit és a csontrendszerét erősíti. Sokat mozog, minden megeszik, de szeretném, hogy később ne legyen belőle gond /sokszor hallani, hogy a hirtelen növéstől könnyebben meghúzódik a lába v. esetleg olyankor sántit, v. gyengébb. Valakinek van tapasztalata, ossza meg velem!
2020. febr. 7. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó minőségű, korának megfelelő táp elég neki, nem kell pluszban semmi.

Jó minőség alatt Platinumot, Acanát, Orijent, esetleg Real Nauturet értek.

2020. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Foxim volt. Nyerskoszton tartottam. Soha nem volt beteg,se santa. Fel evesen erkezett hozzank.

Amikor par napra tapot adtam,gyenge,faradejony beteges lett tole. Utana soha tobbet nem adtam tapot.


A nyerskoszt erosit:nyershus (disznot ne adj), nyers hal (filezd ki) es a belsoseghel add oda! Nyerscsont(marha), fott/aeolt zoldseg


Mehpempot es mehkenyeret adtam neki minden na. (En is eszem)


A halban rengeteg vitamin van meg a belsosegeben: d vitamin,e es a vitamin,b vitaminok,cink es egyeb nyomelemek!!!!

2020. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem szükséges külön vitamin, egy jó minőségű, nem túl magas fehérjetartalmú felnőtt táppal etesd.
2020. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is etesd nyersen. Avval nem lehet mellé lőni, hisz az a természetes táplálékuk. Csak utána kell keresni, hogy pontosan mik legyenek az arányok. Bár ha egész halat, vagy egész nyulat, egész fürjet stb adsz, akkor abban pont jók az arányok. Én sokszor csinálom ezt, ha épp nincs készenlét. De tényleg én azt vettem észre, hogy növekedési időszakban legjobban nem is a színhúst, hanem a húsos csontot, a porcos-inas részeket ette szívesebben. Jót is tett neki, olyan vastag, erős, stabil csontozata lett, hogy még ma is km-eket futok a 10 éves ónémet juhászommal. Nem az a mai görbehátú, hanem a szép egyeneshátú, kutyakinézetű hosszú szőrű németjuhász<3333
2020. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utánaolvasás nélkül nagyon is mellé lehet lőni a nyerssel szerintem. Vannak erre segítő irodalmak, csoportok, de felelőtlenül nem ajánlott elkezdeni, mert több kárt okoz mint használ.

Egy jól összeállított nyers értrendnél nincs jobb megoldás, de aki lusta rá időt fordítani az ne kezdjen bele.

2020. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ízület védőd adj neki! A csontokat ne akard erősíteni, mert azzal mindent tönkre tennél!
2020. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!