Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyusomat vékonynak...

Amstaff kutyusomat vékonynak látom, pedig rendesen etetem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
40 ezerért vettük, és nem tudom, hogy az olcsó árból kifolyólag valami nem klappol-e Vele. Kap tápot meg húst is, most lesz 1 éves, és lány kutyus. Törzskönyves meg minden, csak furcsállom, hogy nem izmos.
2020. febr. 7. 23:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaa, és kb 30 kg.
2020. febr. 7. 23:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Az amstaff alapjáraton kevésbé izmos/zömök felépítésű, mint pl egy pitbull terrier. Persze mivel 40 ezerért vetted igen, lehetséges, hogy nem klappol vele valami, hiába törzskönyves. Egy kép nem ártana róla.
2020. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyszer már volt fent a kutyusom, hasonló kérdéssel, de azóta eltelt pár hónap, és nem sokat nőtt.


[link]


[link]


Az első kép mostani, a második kép meg... Ki lehet találni mikori. :)

2020. febr. 7. 23:45
 4/10 A kérdező kommentje:

Sikerült lekapnom, ez most készült:


[link]

2020. febr. 7. 23:48
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

1 evesen ilyenek.


Attol izmosodik,ha birkoztatod hasonlo testsulyu masik kutyaval ES mnyers kajan van kizarolag!! Nyers hus,hal(kifilezed) ,nyerscsont es fott zoldseg.

3 eves koraig fejlodik ki az amstaff teljes izomzata. !!!!


A fejizmok a napi csontragastol fejlodnek az enyemrn is (2 eves fiu ivaros tk-es) . 1 evesen jatszatni kell mas kutyakkal. Idealis esetben minden nap,akar a lakasotokba is hivjatok at 1 baratjat birkozni!!(Mi is szoktuk oket lakasban is birkoztatmi-belvarosi lakasban elunk!!)Akar a csaladban valasszatok hozza egy fiut,h meglegyen a gyakoti edzes.(mi igy csinaltuk!!) A birkozas huz fel leghamarabb szeles izmokat az emberekre is. Futast 1-1,5 evesen kezdheted vele egyutt. Addig 60 meteres sprinteket futtass vele lezer pirosponttal. Te meg setalj kozben(igy ugy es annyit fut,amennyi neki jo!!)

Kb 2 ev korul fokozatosan kezheted a sulyhuzast.


Tappal nem lesz izmos,csak szinhussal meg halal. (Mienken latjuk meg a taosokon a kulonbseget)

2020. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kg-ra teljesen ok. Ha jo a mozgaskoordinacioja es jatek birkozasok utan nem santul le,akkor iptimalis a testsulya. Ha igen,akkor vedd visdza a feherje mennyiseget meg a tobbit is. Sajnos nekunk is ez kellett. Most picit latszik Z iccso bordaja,se azota nem santit.
2020. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még picit túlsúlyos is. De semmi esetre sem sovány.
2020. febr. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Én látok egy kis dogot a fejében. Meg az egész alkatában.

De hát mivel szapcsis, sose lehet tudni, hogy valójában milyen fajta kutyád van.

Egyébként ne csak a kajától várd, hogy izmossá tegye, mozgasd, sportoljon az a kutya, különben csak elhízik, ha sokat eteted, de nem mozog eleget. Látom nap, mint nap, dagadt amstaffok meg pitbullok gazdája mondja, hogy ő kizárólag hússal eteti, közben olyanok mint a vietnami csüngőhasú disznók. Szóval etetheted akármilyen szuper kajával, ha nem mozgatod, egyébként ez embereknél is így van.

2020. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mozgatom eleget.
2020. febr. 8. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem sovány, én még egy kis pluszt is látok rajta.
2020. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!