Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami képlet, amivel ki...

Van valami képlet, amivel ki lehet számolni egy kölyökkutya napi táplálék igényét? Kor és jelenlegi testsúly alapján.

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 12:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát ha kaphatja egyaránt junior felnőtt senior, akkor mi is a gond?

Azon kívül, hogy nincs útmutató juniornak.

27/15-ös a fehérje/zsír, ettől biztosan nem fog túl gyorsan fejlődni, direkt megnéztem. Csak hús és zöldféle, bogyók stb vannak benne.

2020. febr. 9. 13:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért nem jó, mert juniornak kb. 6 hónapos korától számít egy kutya. Addig kölyöktápot kapjon. Ha a felnőtt táptól elkezd gyorsan nőni, akkor az megviseli a csontozatát, izomzatát, és főként az ízületeit. Aztán majd lehet vele az orvoshoz járni a nem megfelelő táplálás miatt.

Ne legyél megsértődve, nem rosszból írtam, hogy ne felnőtt táppal etesd.

2020. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

Hasonlíts össze egy kölyök és a mostani táp összetevőit.

2020. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem sértettél meg, csak azért nem értem, mert sokan meg direkt váltanak 5-6 hósan felnőtt tápra, hogy ne nőjön gyorsan a kutya. Szóvl nem értem miért nőne gyorsan a felnőtt táptól. De amúgy 6 hósnak sincs útmutatója.

Mindegy, akkor veszek mást, ez talán eláll addig.

2020. febr. 9. 15:08
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Én azt csinálnám, hogy vennék ugyanettől a márkától kölyöktápot, és mondjuk 2/3-1/3 arányban keverném a kölyöktáp javára, csak hogy ne menjen kárba, mert nem egy olcsó táp. Vagy esetleg keresd meg a magyar forgalmazót, és kérj infót, de a kifejlett súlyra ajánlás nekem azt mondja, hogy kölyöknek nem ajánlják.
2020. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"A Belcando Mastercraft, friss pulykahússal teljesértékű holisztikus összetevőket tartalmaző és 80% firss húst tartalmazó szárazeledel minden korosztálynak és minden fajta kutyának. 100%-ban csak egy fajta húst tartalmaz: idealáis azoknak a kutyáknak, akik allergiában szenvednek vagy érzékenyek."

Petissimo-ról vettem, ott ezt írják.

2020. febr. 9. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!