Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég elhunyt a kutyám olyan...

Nemrég elhunyt a kutyám olyan 1 hete. Szeretnék valakit a helyébe természetesen nem most. Szerintetek mennyi a reális idő?

Figyelt kérdés
Választ előre is köszönöm.
2020. febr. 13. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Mihez mi a reális idő? Nem értem a kérdést.
2020. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi kutyusunk halála után 1 hónapra hoztuk az utódját. Szerintem meg kell gyászolni az állatot, vagyis nekünk meg kellett, családtag volt, pedig nem öleb volt,hanem német dog.
2020. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nincs olyan, hogy reális idő..ezt te érzed lelkileg hogy érzed magad illetve mivel kort nem írtál ha esetleg a szüleiddel élsz még azt is te tudod ők milyenek engednék-e vagy nem.. bár az én cicám mikor 1 hónapja elhunyt nem is tudtam gondolni másra nem,hogy legyen új, illetve tudtam mikor hunyt el nem "olyan 1 hete". Szerencsére nem vagyunk ugyanolyanok. 22L
2020. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég baj az, hogy a legtöbb ember úgy gondolkodik, hogy ha egy szeretett állat eltávozik, akkor utána egy bizonyos idő elteltével "újat vesz", mintha egy lecserélendő eszköz lenne. 😒
2020. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, én sem most szeretném hanem később, mert családtag volt.😒Ez szerintem alap dolog.
2020. febr. 13. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Reális idő?

Mindenkinek a saját érzése szerint.

Nincs "előírás" rá.

Akkor veszel magadhoz egy új állatot, amikor akarod.

2020. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert magadhoz veszel rövid idő után egy másik kutyát, nem azt jelenti, hogy nem szeretted az előzőt. Őrizd meg őt a szívedben.


Arra számíts, hogy nem olyan lesz mint az előző kutyád, mások lesznek az erősségei, és gyengeségei, ne hasonlítsd a régihez, mert csalódni fogsz rövid távon.

2020. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Majd érezni fogod, mikor van itt az ideje.
2020. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Azonnal. Nagyon sterettem a kutyam es borzalmasan ereztem magam nelkzle. Megvettem az ujat es o teljesen potolja az erzelmi urt. Vele tudtam elfeledni az elozo kutyam halalat.
2020. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5: értem akkor a kérdést, de ha ezt ki kell írnod és nem magadtól érzed, hogy itt van-e az ideje, akkor szerinted mennyire őszinte ez a gyász?

Vicc nélkül, ha állatot akarsz, akkor vegyél bármikor, teljesen érthető, ha nem vagy képes gyászolni olyan mélyen, mint egy embert. És ha veszel másikat, az nem azt jelenti, hogy az előzőt nem szeretted.

2020. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!