Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Retriever. Utálja a vizet....

Retriever. Utálja a vizet. Kiskorában érhette valami? Pedig még csak 6 hónapos.

Figyelt kérdés
Képtelenség megfürdetni, mert elszalad. Ha pórázra kötve fürdetjük látszik, hogy szenved, el akar szökni ugrál össze vissza,mint aki megveszett, vinnyog, ugat. 6 hónapos lessz mindjárt és még nemvolt megfürdetve. Viszont a bolháktól is szenved és bolhanyakörvet nemlehet még rá adni más szerek meg nem használnak méghozzá drágák. Hogy lehetne "kigyógyítani"? Olyan mint egy cica akit vízbe akarnak dobni.
2010. júl. 23. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt : *****


Nézd meg Cesar Millan hogyan gyógyította meg Marley-t a Golden Retrivert. Ő is félt a vízbe belemenni. pedig nem kötette hozzá semmilyen negatív élmény !!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én kutyám imád patakokban, tavakban úszkálni, de amint meglátja, hogy kézbeveszem a slagot, elrohan :D

az előző válaszoló hasznos linket küldött :)

2010. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk itt nincs patak, vagy nagxyobb víz max keleti főcsatorna van oda viszont féltjük kivinni. viszont megnézem a videot :D
2010. júl. 23. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos kutyára már régen lehetne bolha elleni spot ont tenni.

Az, hogy nem bírtok egy 6 hónapos kutyával, elég érdekes....

2010. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért de a vízutálat nem betegség csak ízlés! Az hogy a fürdetést tűrje, nevelni kell hogy bízzon benned és tiszteljen. Az én kutyám utálja a vizet és nem gondolom hogy ettől beteg amiből ki kell gyógyítani és ha fürdetem azt szó nélkül tűri.
2010. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!